Asya Arslan adını unutmayacaksınız! Sadakatsiz dizisinde Cansu Dere çok sarsacak!

Takip Et:
Cansu Dere olay yaptı, Sadakatsiz dizisinin fragmanı bile şoke ediyor!
Cansu Dere olay yaptı, Sadakatsiz dizisinin fragmanı bile şoke ediyor!

Magazinn /Ayrıntı – Cansu Akarsu ve Caner Cindoruk’un Vefasız dizisinin yayınına kısa bir zaman kaldı. Kanal D için çekilen dizi, tanıtımlarıyla şimdiden donakaltmaya başladı dahi. 7 Ekim Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan dizi, muhtemelen ilk kısmıyla da çok sallayacak…

Kocasının kendisini kandırdığını düşünen bir kadının öyküsü ve sıradışı davranışlarını izleyeceğimiz dizi, BBC’nin orjinal dizisi olan Doctor Foster adapte etmesi.
Kocası Volkan Caner Cindoruk, mükemmel bir eş ve oğulları Ali’ye Alp Akar çok iyi bir babadır. Üç şahsiyet çekirdek aile, hep huzur ve mutluluk dolu bir yaşam yaşamışlardır. Beyaz güller kadar saf bir ilişkidir Asya’nın gözünde senelerdir süren evlilikleri… Ta ki; Asya, Volkan’ın atkısındaki sarı uzun saç telini bakana dek.

Yapımcılığını Medyapım ve Mednova’nın üstlendiği dizinin yönetmenliğini ise 3 sezon Yasak Elma dizisinin rejisörlüğünü yapan Neslihan Yeşilyurt üstlenmekte.
Azıcıkçık farklı bir şeyler yapıyoruz. Çok da başlamadan konuşmak istemiyorum. Ehemmiyetli şeyleri açıklamamak ismiyle, bakalım nasıl olacak. Aslında yaşamın içinde olan bir öykü. Kadın karakterimiz de gözlediğimizin dışında davranıyor olabilir. Güçlü eforsuz bir şey diyemeyiz ama alıştığımızın bir şeyler sergileyecek diyebiliriz. ”

Hem tanıtımda Asya’nın herkesin içinde kocasının kendisini aldattığını açıklaması ve sonrasında herkesi şok eden açıklamaları, hayli eksantrik ve afallatıcı bir dizinin geldiğini de gösterdi izleyenlere.

Cansu Irmak, instagram sayfasından aşağıdaki paylaşımı yaparak dizinin başlama tarihini anımsatıyor.

Asya Arslan⚡️#Vefasız 7 Ekim Çarşamba @kanald ‘de @medyapimresmi @sadakatsizdizi

.