Magazin

Aslışah Alkoçlar yeni sevgilisiyle sobelendi!

En uzun soluklu ilişkisini Hakan Sabancı ile yaşayan Aslışah Alkoçlar, Sabancı’dan ayrıldıktan sonra bir süre basketbolcu Kerem Tunceri ile birlikte olmuştu. Tunceri’den ayrıldıktan sonra Altuğ Leblebici ile yeni bir aşka yelken açan sosyetik güzel, Leblebici ile yaklaşık bir yıl süren ilişkisini de geçtiğimiz aylarda sonlandırmıştı. Önceki günlerde hayatımda kimse yok açıklamasında bulunana Alkoçlar, yeni sevgilisi ile ortaya çıktı.

KAMERALARI GÖRÜNCE PANİKLEDİLER

Habertürk’ten Akif Yaman’ın haberine göre; Aslışah Alkoçlar ve ismi henüz bilinmeyen sevgilisi önceki gün Bebek’te bir mekanda eğlendi. Sabaha kadar mekanda kalan ve samimi bir şekilde dans eden ikili, çıkışta gazetecileri karşılarında görünce bir anda panikledi. Koşar adım araçlarına geçen çift, günün ilk ışıkları arasında evlerine döndü.

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu