Aslışah Alkoçlar, Alp Navruz’u yalnız bırakmadı!

Önceki akşam 30'uncu yaş gününü kutlayan Alp Navruz'un doğum günü partisine yeni sevgilli olduğu iddia edilen Aslışah Alkoçlar da katıldı...

Takip Et:

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde canlandırdığı Sinan karakteri ile adını duyuran ve dizinin final yapmasının ardından TRT ekranlarında yer alan Elimi Bırakma dizisinde oynamaya başlayan Alp Navruz, kariyerinde sürekli olarak uzun soluklu dizilerde yer aldı. Oyunculuk adına emin adımlarla yürüyen ünlü oyuncunun bu zamana kadar birçok güzelle adı anılsa da Alp Navruz, kimseyle el ele görüntü verip ilişkiyi kabul etmedi.

ASLIŞAH’IN KAÇIŞ PLANI!

Alp Navruz’un şu sıralar sosyetik isim Aslışah Alkoçlar ile aşk yaşadığı konuşuluyor. Bir süredir birlikte olan ikilinin aşklarını gözlerden uzak yaşamaya çalıştığı da söylentiler arasında. Henüz yan yana görüntü vermeyen ikili, Alp Navruz’un doğum gününde birlikteydi. Doğum günü partisi çıkışı magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Alp Navruz, Aslışah Alkoçlar’la ilgili soruları yanıtlamadı. Sosyetik isim ise Alp Navruz’un gazetecilerle konuştıuğu sırada arka kapıdan mekanı terk ederek görüntü vermemeyi başardı.