Magazin

Aslışah Alkoçlar, Alp Navruz’u çabuk unuttu!

Can Yaman ile anıldıktan sonra bir başka yakışıklı oyuncu Alp Navruz ile kısa süreli bir birliktelik yaşayan Aslışah Alkoçlar, ünlü oyuncudan ayrıldıktan hemen sonra yeni bir aşka yelken açtı. Aslışah Alkoçlar‘ın bir süredir Ankaralı kebapçı Kaan Demirağ ile birlikte olduğu iddia edildi.

Alkoçlar, geçtiğimiz günlerde sevgilisiyle Kemerburgaz’a motokros yapmaya gitti, ilişkileri de orada ortaya çıktı. Her ne kadar Instagram’da ayrı ayrı paylaşım yapsalar da bir arada oldukları dikkatli gözlerden kaçmadı. Aynı renk kıyafet ve aynı markanın benzer motosikletlerini kullanan çift, paylaştıkları fotoğraflarla yakayı ele verdi.

Aynı zamanda koronavirüs günlerinde evinde olması gerekirken sevgilisiyle Kemerburgaz’a motokrosa giden Aslışah Alkoçlar, karantina günlerinde sık sık sevgilisinin evine gittiği öğrenildi. Alkoçlar geçtiğimiz günlerde, spor yaparken çekilen görüntülerini spor kulübünü etiketleyerek paylaşmıştı. Fotoğraftaki yerin spor kulübü değil Demirağ’ın evi olduğu da konuşulanlar arasında.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu