Medya

Aslıhan Karalar son noktayı koydu!

2017 yılında final yapan Kara Sevda’da Neslihan Atagül ile başrol oynayan Burak Özçivit, uzun süre ekranlarda uzak kalmıştı. 2 yıl önce kendisi gibi oyuncu olan Fahriye Evcen ile nikah masasına oturan Özçivit, geçtiğimiz nisan ayında oğlu Karan’ın doğmasıyla birlikte baba olma mutluluğu yaşamıştı. Eşi Fahriye Evcen’i hamileliği ve loğusa döneminde yalnız bırakmayan yakışıklı oyuncu, 1 yıldır da Kuruluş Osman dizisi için hazırlık yapıyordu.

Diriliş Ertuğrul’un devamı olan ve merakla beklenen Kuruluş Osman dizisinin bugüne kadar 2 tane tanıtım filmi yayınlandı. 2 filmde de Burak Özçivit yer alıyordu. Fragmanlarıyla görücüye çıkan dizide Burak Özçivit’in partnerinin kim olacağı tam bir muamma olmuştu. İlk olarak Aslıhan Karalar’ın adı ortaya atılmış ve bu iddia sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı. Karalar’dan sonra adı geçen bir diğer isim ise genç oyuncu Özge Törer olmuştu.

KURULUŞ OSMAN İLERLEYEN GÜNLERDE EKRANLARDA!

Önceki gün bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıyan Aslıhan Karalar, magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Kuruluş Osman’ın bu ayın ortasında yayınlanmaya başlayacağını söyleyen Karalar, heyecanını dile getirdi. Makyajsız ve spor giyim tarzı ile dikkat çeken Aslıhan Karalar, daha sonra gazetecilerin yanından ayrılarak AVM’ye girdi.

Aslıhan Karalar’ın Burak Özçivit’in partneri olduğunun ilk duyulmaya başladığı dönem sosyal medya adeta çalkalanmıştı. İlk oyunculuk deneyimini Şahin Tepesi isimli dizide yaşayan 20 yaşındaki oyuncunun, bu kadar iddialı ve büyük bir yapımda başrol oynaması tepki çekmişti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu