Ana Sayfa Magazin Aslıhan Gürbüz'ün yeni hayatı!

Aslıhan Gürbüz’ün yeni hayatı!

Son olarak Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Merve Aksak karakterine hayat veren ve geniş bir hayran kitlesi olan Aslıhan Gürbüz, geçen sene İstanbul’daki yaşamından ve oyunculuktan vazgeçmişti. Ege‘ye taşınan Gürbüz, mavi ve yeşilin bir arada olduğu bir hayat yaşamaya başladı.

6 sene içerisinde 4 kez ameliyat olan, 3 kez sakatlanan ve bel fıtığı ile mücadele eden Aslıhan Gürbüz, art arda gelen sağlık sorunları ile yoruldu. İstanbul’un keşmekeşinden de kurtulmak isteyen ünlü oyuncu, her şeyi geride bırakıp taşını tarağını toplayıp Ege’ye gitti. Bu süreçte pilates ve yogaya başlayan Gürbüz, yeni hayatından pozları Instagram hesabından yayınlıyor.

Son Eklenenler

Nurseli İdiz’i görsem ümüğünü sıkarım

Ünlü menajer ve irtibat danışmanı Özgür Aras, Hangar TV YouTube kanalında Can Bozoklar’ın hazırlayıp sunduğu Dilimi Yakalayamadım adlı programa misafir oldu.

Çağatay Ulusoy’un yeni imajı

Oyuncu Çağatay Ulusoy doğum gününü kutladı. 30 yaşına giren Çağatay Ulusoy, Instagram’dan paylaştığı resminde bıyıklı yeni imajıyla hayranlarını donakalttı.

Yıldırım Mayruk’un jübile defilesinde Azra Akın zarafeti!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Moda tasarımcısı Yıldırım Mayruk ile terzi yamağı Barbaros Namsal, yapılan defileyle işe veda etti. Jübile defilesinde sahneye çıkan adlardan birisi de Azra Akın oldu. 1960 senesinden günümüze moda tasarımları yapan Yıldırım Mayruk’un jübile defilesinde pek çok ünlü ad da sahneye çıktı. Azra Akın defileden bir videosu paylaştı ve hayranlarından da binlerce övgü […]

Gökçe Bahadır ve Birce Akalay’ın beğeni toplayan tarzları!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Ünlü oyuncular sosyal medya paylaşımları ile göz dolduruyor. Takipçilerinden alkışlar ve övgüler alan ünlülerin stilleri de noktaya değiniyor. Rahat bir giysi seçen Gökçe Bahadır, otomobille seyahat edip Alaçatı’da dinlenmeye gitti. Oyuncu, yazın bittiği ve güzün kendisini göstermeye başladığı son dönemlerde Alaçatı’da olmanın sevincini yaşadı. Instagram hesabından son halini de paylaşan […]

Ebru Gündeş’in babası Remzi Gündeş hayatını kaybetti

Ebru Gündeş’in uzun seneler darıl kaldığı babası Remzi Gündeş 76 yaşında yaşamını kaybetti.

Yaşam