Aslıhan Gürbüz Tacize Sessiz Kalamadı…

Takip Et:
Aslıhan Gürbüz Tacize Sessiz Kalamadı…
Aslıhan Gürbüz Tacize Sessiz Kalamadı…

Küçük Tefek Cinayetler isimli dizideki popüler karakter Merve’yi canlandıran galibiyetli  oyuncu Aslıhan Gürbüz, bir instagram takipçisinden gelen çirkin ebattaki taciz iletisini ortaya döktü. Hoş oyuncu “Biz susmayacağız siz adam olacaksınız” mesajınıda ekleyerek sanki ders verdi. İşte Ayrıntılar..

Aslıhan Gürbüz’ün Operasyondan Sonraki İlk Paylaşımı!

Aslıhan Gürbüz Tacize Suskun Kalamadı…

Hünerli sanatçı Aslıhan Gürbüz, metropolden hayattan bunalan çoğu zaman ünlü gibi İstanbul’u terk etti ve kendisine kısal bir hayatı tercih ederek yeni yaşamını kurdu.
İstanbul’daki son günlerinde rahatça oturup doğrulamadı hatta çorabını dahi değiştiremediğini anlatan Aslıhan Gürbüz, şimdi ise yoga ve pilates yapıyor.

Aslıhan Gürbüz Takipçisinin Gözünün Yaşına Bakmadı!..

Sıhhatli Yaşamından bol bol kesitler paylaşarak takipçileriyle aralıksız etkileşim halinde kalan Ahlıhan Gürbüz, bu kez de taciz iletisini takipçileriyle paylaşarak ifşa etti. Aslıhan Gürbüz, takipçisi D.A.’nın attığı çirkin iletisini hesabından yayınlayıp, “Biz susmayacağız siz adam olacaksınız” dedi.
“Noktaya değinmek için yazdım” diye kendini korunmaya geçsede galibiyetli oyuncu, “Burası noktaya değineceğiniz bir yer değil” diye yanıt verdi.

İşte Aslıhan Gürbüz’ün İfşa Ettiği O Çirkin Ileti;

Aslıhan Gürbüz'ün İfşa Ettiği O Çirkin MesajAslıhan Gürbüz’ün İfşa Ettiği O Çirkin Ileti

 

 

.