Aslıhan Gürbüz, iğrenç mesajı affetmedi, ifşa etti!

Takip Et:
Aslıhan Gürbüz, iğrenç mesajı affetmedi, ifşa etti!
Aslıhan Gürbüz, iğrenç mesajı affetmedi, ifşa etti!

Magazinn /Ayrıntı – Ünlü Oyuncu Aslıhan Gürbüz, son olarak ekranlara Minik Tefek Cinayetler dizisi ile gelmişti. Sağlık meseleleri sebebiyle güç bir süreç geçiren oyuncu, iki yıldır Balıkesir’de yaşıyor. Oyuncu, Ayvalık’tan yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla takipçilerini mutlu ediyor.

Tabiatla iç içi bir hayat kuran Aslıhan Gürbüz, kimi zaman tarlada, bahçede mahsul toplarken, kimi zaman ağaçlara tırmanırken, kimi zaman çimlere uzanırken çekilen resimleriyle, yeni yaşamındaki huzuru ve mutluluğu yansıtıyor.
Bu şahısları da o dönem sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

Eş bir gidişat yeniden başına gelince Aslıhan Gürbüz bu kere de susmadı ve başka bayanlara da örnek olmak emeliyle kendisini taciz eden bireyi sosyal medya hesabından ifşa etti.

Şahsın daha sonra sonra noktaya değinmek için böyle bir şey yaptığını açıklayarak Aslıhan Gürbüz’e tekrar ileti atması da işe yaramadı.

Oyuncu, hep eş sebeplerle bu cins iletilerin geldiğini ama bu şahısları ifşa etmedikçe de aynı biçimde davranmaya devam ettiklerini belirtti ve “Utanç yaşamadan kavramıyorsunuz, biz susmayacağız, siz adam olacaksınız” diyerek aşağıdaki paylaşımları yaptı…

.