Aslıhan Güner ve İsmail Demirci eskisi kadar çok izlenmiyor! Kuzey Yıldızı düşüşte!

Takip Et:
Aslıhan Güner ve İsmail Demirci eskisi kadar çok izlenmiyor! Kuzey Yıldızı düşüşte!
Aslıhan Güner ve İsmail Demirci eskisi kadar çok izlenmiyor! Kuzey Yıldızı düşüşte!

Magazinn / Ayrıntı – Show TV ekranlarında ilk sezonu büyük galibiyetlerle anılan Kuzey Yıldızı dizisinin 33. kısım reyting neticeleri ortaya çıktı. Ne yazık ki, görünen köy klavuz istemez misali, dizinin düşüşü devam ediyor. Geçen sezon çok galibiyetli reytingler alabilen dizi sanki AB grubunda yok kararında…

Total grubunda çok eforlu olan dizinin geçen haftaya göre ciddi bir reyting kaybı yaşadığı da sayılara yansıdı. 5,20’den 4,42’ye düşüş yaşayan total reytingleri izleyici kaybının sürdüğünü anlatıyor.
ABC1’de 3,72’den 2,93’e gerileyen yapım AB reytingleri de 2’nin altında izliyor. Başka Bir Deyişle işler negatifi döndü…

Kuzey Yıldızı dizisinde Yıldız ve Kuzey karakterlerinin tersleşmeleri üzerine kurulan senaryonun artık değişmesi ve aşka doğru ilerlemesi ve belki de terslikler içinde bir çıkış noktası tespit etmesi koşul gibi duruyor. Yoksa diziye çok yazık olacak.

Süreç Film imzalı dizinin çekimlerine Ordu’da devam ediliyor. Takım yoğun bir tempoda her hafta değişik mevzularla izleyicinin alakasını sürdürmeye çalışıyor.
Bu noktada bir başkalaşımın koşul gibi duruyor.

Sosyal medyada da eforlu bir geri dönüş alan dizinin dün akşam yayınlanan #KuzeyinKaranlığı etiketi Twitter’ın Türkiye gündeminde 5 saat 30 dakika TT listesinde kaldı.

Peki dizinin 33.kısmında neler yaşandı? İşte ayrıntılar:

Süreç Film’in, Show TV’de beğenerek izlenen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın dün akşam yayınlanan kısmı izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı.
Kuzey’in pişmanlığı, Yıldız’ı yumuşatmaya yetmedi. Finalde Bulut’un Kuzey’e kurduğu tuzak ise herkesi şoke etti.

YILDIZ, KUZEY’İ AFFETMEDİ!

Sabah uyandığında yanında Şule’nin yattığını bakan Kuzey büyük bir şok yaşadı. Şule ve kızlarının kendisine tuzak kurduğunu düşünen Kuzey olanların hesabını sorarken dinledikleri karşısında bir şok daha yaşadı. Şule, Yıldız gece aradığında telefonu açtığını ve yatakta olan resimlerini Yıldız’a gönderdiğini açıkladı.
Kuzey koşarak olanları konuşmak için Yıldız’ın yanına gitti. Yıldız ise bir defa daha Kuzey tarafından aldatılmış ve bir defa daha devrilmişti. Kuzey geceye dair hiçbir şey anımsamadığını ve olanların Şule’nin bir oyunu olduğunu açıklasa da Yıldız için bir şey ifade etmedi. Boynundaki pusulayı kopararak Kuzey’e veren Yıldız, aşklarına da son noktayı koydu. İkilinin aşk acısı sürüklediği duygusal anlar ise izleyenleri derinden etkiledi.

KUZEY, BULUT’A SALDIRDI!

Sefer, Nahide, Poyraz ve Kamer sonunda Pembe’yi ikna ederek defineyi çıkardı.
Yıldız, Kuzey’in açtığı yaranın acısıyla savaşırken, Bulut da bu yaraları sarıp Yıldız’a yaklaşmaya çalıştı. Ayyaş halde Yıldız’ın çalıştığı lokantaya gelen Kuzey, Bulut’u bakınca delirerek vaka çıkardı. Kuzey’i durdurmaya çalışan Yıldız sert bir atak yaparak vakaya müdahale etti. Kuzey yaşananları Sefer’e anlatınca iki kankanın arası açıldı. Sefer, kardeşine hıyanet ettiği için Kuzey’e sert bir tokat indirdi.
Yıldız’a olan saplantısıyla Bulut, Kuzey’e alçak bir tuzak kurdu. Nahide, yaylaya giderek Şule’den hesap sorarken direnemeyip sert bir tokat attı. Tokatın tesiriyle Şule bayılınca kızlar panikle Kuzey’i aradı. Finalde Kuzey süratle kızlarının yanına gitmeye çalışırken, yaylada pusuda bekleyen Bulut birden yola çıktı. Otomobiliyle süratle giderken direksiyonu kıran Kuzey kaza yaptı. “Kuzey nasıl kurtulacak?” suali büyük merak mevzusu oldu.

YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

Show TV’nin beğenilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın 34.
Kuzey ile Yıldız’ın tatlı inatlaşmalarının suratları güldürdüğü tanıtımda Sefer altınları alıp kaçmaya çalışırken yaşananlar gülünç anlara sahne oluyor. Bulut ve Yıldız’ı içten bakan Kuzey kıskançlık krizine girerken, Yıldız’ın Şule’yi hiddetlenerek denize atması şoke ediyor.

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Ersoy Güler’in oturduğu Kuzey Yıldızı-İlk Aşk’ın başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşırken, dizide Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi pek çok galibiyetli ad da rol alıyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın yeni kısmı Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

.