Aslıhan Güner ve İsmail Demirci enerjisi, Kuzey Yıldızı’nı ayakta tutuyor

Takip Et:
Aslıhan Güner ve İsmail Demirci enerjisi, Kuzey Yıldızı’nı ayakta tutuyor
Aslıhan Güner ve İsmail Demirci enerjisi, Kuzey Yıldızı’nı ayakta tutuyor

Süreç Film’in, Show TV’de beğenerek izlenen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın dün akşam yayınlanan kısmında Kuzey ve Yıldız’ın birbirini çekemetme gayretleri izleyenlere cümbüş dolu anlar yaşattı. İki inatçı aşığın birbiriyle atışmaları suratları güldürürken finalde Şule’nin ağır sözleri üzerine Yıldız’ın yaşadığı hiddet patlaması herkesi şoke etti.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk ABC1’de yüzde 3.28 rating ve yüzde 9.25 izlenme hisseyi, AB’de yüzde 2.63 rating ve 7.86 izlenme hisseyi ve Total’da 5.29 rating ve yüzde 15.35 izlenme hisseyi elde etti.
#SevenKıskanır etiketi Twitter’ın Türkiye gündeminde 12 saat 15 dakika TT listesinde kaldı.

KUZEY KAZADAN KURTULDU! Kuzey, kazadan Işıl’ın desteğiyle kıl hisseyi kurtuldu. Önüne çıkan ve onu öldürmeye çalışan bireyin kim olduğuna dair hiçbir görüşü yoktu. Kuzey, yaşadığı bu faciadan kurtulur kurtulmaz soluğu yeniden mavişinin yanında aldı ancak bu sefer tek değildi. Kazadan kurtulmasına destekçi olan Işıl’la beraber Yıldız’ın çalıştığı lokantaya gitti.
Nahide ve Pembe, altınlara gözcülük yapmak için çaba etti. Sefer ise baktığı kabusun tesiriyle altınların lanetli olduğuna inanarak, sahibine geri vermeye karar verdi ancak Nahide ve Pembe’nin himayedeki altınları almak hiç basit değildi. Bunun için tasarı yapan Sefer, altınları almanın bir yolunu buldu. Altınları alıp bütün kaçacağı sırada ise karşısına Poyraz ve Kamer çıktı. Poyraz ve Sefer arasında yaşanan tartışmada Kamer, altınları alıp Yaşar ve Sefer’e götürdü.

YILDIZ VE ŞULE ARASINDA BÜYÜK GERİLİM!

Bulut ise Kuzey’e karşı kurduğu tuzakla emeline erişemese de Yıldız için her yolu sınamaya devam ediyordu.
Yıldız ile Bulut’un samimiyetini bakan Kuzey delirdi. İki inatçı aşığın birbirini çekemetme mücadeleleri ekran başındakilere cümbüşlü anlar yaşatırken finalde Şule’nin gelmesi gerilimi yeniden artırdı. Açıkladığı ağır sözler en sonunda Yıldız’ı çileden çıkardı. Şule’yi denizin dibine iten Yıldız’ın “Yeter!” diye bağırışı tüm Ordu’da yankılandı.

YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

Show TV’nin beğenilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın 35.
Yıldız’ın polis taşıtına bindiği anların noktaya değindiği tanıtımda Kuzey’in “Yeter!” diye bağırışı yankılanıyor. Kuzey son deva olarak Yıldız’ı kaçırmaya karar verirken pampaları da ona destek ediyor. Bulut’un, Kuzey’in kızlarının odasına girmesi gerilimi artırırken ne tasarladığı merak ediliyor.

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Ersoy Güler’in oturduğu Kuzey Yıldızı-İlk Aşk’ın başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşırken, dizide Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi çoğu zaman galibiyetli ad da rol alıyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın yeni kısmı Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

.