Medya

Aslıhan Güner, kinayeli mesajıyla birilerine gönderme yaptı!

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Ünlü Oyuncu Aslıhan Güner, şu gizemeler Show TV’de ekranlara gelen Kuzey Yıldızı dizisindeki Yıldız karakteriyle gönüllere taht kurdu. Dizi için saçlarını kızıla boyatan oyuncu, mavi gözlerini daha da açığa çıkaran bu renkle beraber apayrı bir görünüme kavuştu.

Oyuncunun daha evvel rol aldığı yapımların yanı sıra muhtemelen kendisi için de Kuzey Yıldızı’nın ayrı bir yeri olacak. İsmail Demirci ile beraber başrolde yer alan oyuncu, kariyerinde iyi bir çıkış yakaladığı Kuzey Yıldızı dizisiyle hayran kitlesini de hatırı sayılır bir biçimde geliştirdi.

Aslıhan Güner, Karadenizli bir kızı oynadığı dizideki Yıldız ile çok beğeniliyor ve sosyal medyada da gündemden düşmüyor.
İzleyenlerin değişik bir imajla baktıkları Güner, filmin çekimleri için bir vakit Balıkesir’deydi.

Oyuncu, çekimlerin bitmesiyle Muğla’ya tatile gitti ancak bir kaç gün sonra babasının ölüm haberi ile döndü. Aslıhan Güner’in bu acı kaybının ardından takribî iki hafta sonra Kuzey Yıldızı setine dönmesi gerekti.

Oyuncu, acısını içine gömerek işini yapmaya devam etti. Zaman zaman sosyal medyadan yeisini üstü kapalı da olsa dile getiren paylaşımlar da yaptı.

Aslıhan Güner’in önceki günlerde yaptığı bir başka paylaşım ise dikkat çekti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu