Magazin

Aslıhan Doğan’ın servet değerindeki çantaları!

Arda Turan’ın eşi Aslıhan Doğan, Pelin Kaya’nın YouTube’daki programında lüks bir giyim mağazasını andıran gardırobunu tanıttı. Görüntülerde Aslıhan Doğan’ın toplam değeri 1 milyon TL’yi bulan 10 adet Hermes Birkin çantası, 500 bin TL’lik stiletto ve spor ayakkabıları, küçük bir servet değerindeki kıyafetleri dikkat çekti. Sosyetik isim röportajında şunları söyledi:

“Küçük bir Hermes Birkin çantanın peşine düşmüştüm. Bu arada diğerlerini de beğenip aldım, bir anda 10 tane oldu. Kardeşimin boyadığı vintage kıyafet ve çantalarım favorim.  Kıyafet odama sığmayan değerli parçaların bir kısmı annemde, diğerleri ise bavullarda. Fazla kıyafetleri ihtiyacı olanlara yolluyorum.

İkinci oğlumuza 6 aylık hamileyim. Bir anda siyahları bırakıp daha renkli giyinmeye başladım.  Çok tayt alırım, üstüne Arda’nın sweat-shirt’lerini giyiyorum. Gardırobumda hiç giymediğim elbiseler var. Yeni aldığım pembe mini elbisemi de doğumdan sonra giyeceğim.

Ayakkabı konusunda Arda ile yarışamam. Onun giyinme odası benden büyük. Eve sığamıyor. Özel dizayn edilmiş aksesuar dolabı var.”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu