Magazin

Aslıhan Doğan’dan estetik çıkışı!

Arda Turan’ın eşi Aslıhan Doğan, önceki günlerde Pelin Kaya’nın YouTube kanalına konuk oldu. Kendisi ve eşi Arda Turan hakkında samimi açıklamalarda bulunan Aslıhan Doğan’ın estetik yaptırdığı yönünde ortaya atılan iddialara cevabı dikkat çekti. Burnuna estetik yaptırmadığını söyleyen Doğan, dudaklarına dolgu yaptırdığını da ifade etti. Doğan ayrıca yüzüne gerektiğinde botox yaptırdığını da belirtti. Sosyetik isim, Pelin Kaya’ya ‘Dudak dolgusu estetik olarak sayılıyor mu?’ diye de sordu. Aslıhan Doğan’ın Arda Turan’ın doğallıktan hoşlandığını söylemesi de bir diğer ayrıntıydı. Aslıhan Doğan’ın aylarca önce dudağına yaptırdığı dolguyu yeniletmesi Instagram’da çok konuşulmuş ve alay konusu olmuştu.

ASLIHAN DOĞAN’IN AÇIKLAMALARINA İNANMADILAR! 

Aslıhan Doğan’ın estetik açıklamasını YouTube’da izleyenler sosyal medyadan Doğan hakkında yorumlar yaptı. Aslıhan Doğan’ın açıklamalarına şaşırdıklarını ifade eden bir kısım kullanıcılar, Doğan’ın burnunda da estetik olduğunu iddia etti.

2018 yılında Arda Turan ile nikah masasına oturan Aslıhan Doğan’ın nikahtan haftalar sonra hamile olduğu ortaya çıkmıştı. Sosyetik güzel, Ekim 2018’de oğlu Hamza Arda’yı dünyaya getirmişti. Minik oğlu için şimdiden yıllığı 70 bin lira olan bir anaokulu ile görüşen ve İngiliz bir de oyun ablası tutan Doğan’ın geniş bir aile hayali olduğu da biliniyor. 4 çocuk daha isteyen Aslıhan Doğan, 5 çocuk annesi olmak istediğini yakın çevresiyle de paylaştı. Hatta ünlü isim ilerleyen günlerde hamile olduğu haberini duyurabileceğinin de sinyallerini verdi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu