Magazin

Aslıhan Doğan Turan: “Evliliğimiz dört dörtlük diyemem!”

Geçtiğimiz yıl bir dargın bir barışık süren ilişkilerini nikah masasına taşıyan Başakşehirli futbolcu Arda Turan ve Aslıhan Doğan çifti Ekim 2018’de oğulları Hamza Arda’yı kucaklarına almıştı. İkinci çocuğuna 2 aylık hamile olan Aslıhan Doğan Turan’ın röportajlarının satır başları şu şekilde:

“İkinci bebeğimize iki aylık hamileyim. Planlı bir bebekti. Evlat, bambaşka. Arda ile aklımızı yitirmiş durumdayız. Birbirimize sürekli oğlumuzun fotoğraflarını gösteriyoruz. Arda, Hamda Arda’yı Lalipli diye seviyor. O kelime Arda’nın onu severken kullandığı bir sözcük, anlamı yok.”

“Çocuk aile ile birlikte, sevgi ile büyümeli. Dadı bana yardımcıdır. “Paranız çok, doğurup dadılara veriyorsunuz. Öyle ben de hamile kalırdım” diyenler oluyor. Saçma sapan yorumlar… Bir anne tabii ki çocuğuna kendi bakmalı, kendi ilgilenmeli. Çalışan anneleri tenzih ederek söylüyorum.”

“Arda ile yalandan hoşlanmayız. Kırmızı çizgimiz yalan. Huzurlu bir aileyiz, birbirimize karşı anlayışlıyız, iyi iki arkadaşız. “Evliliğimiz dört dörtlük, hiç tartışma olmaz” diyemem. Önemli olan beraber çözebilmek. Biz küs kalamayız, kalmayı tercih etmiyoruz.”

“VİCTORİA BECKHAM’A ÖZENMİYORUM!”

“Dudak dolgum var, botoks yaptırıyorum. Ama çeneme hiçbir şey yaptırmadım. Küçükken çenemin sivri olması hiç hoşuma gitmezdi, şimdi moda oldu.”

“Victoria Beckham’a tip olarak hiç benzemiyorum. Çok beğendiğim bir kadın ama tarzımız farklı, o çok renkli giyinen bir kadın. Eşi futbolcu, eşim futbolcu, benzer yanlarımız var. Ama özentilik durumu yok.”

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı