Aslıhan Doğan: Eşimin sonuna kadar arkasındayım!

Arda Turan'ın eşi Aslıhan Turan, gazetecilerin sorularını yanıtladı...

aslihan-dogan Eşimin sonuna kadar arkasındayım

Arda Turan’ın eşi Aslıhan Doğan, geçtiğimiz gün annesi ve kardeşinin de yer aldığı bir kermese katıldı. Gazeteciler ile karşılaşan Doğan, şaşkınlığını gizleyemedi.

Doğumdan sonra hemen hemen ilk kez konuşan Aslıhan Doğan, geçtiğimiz aylarda dünyaya gelen oğlu Hamza Arda Turan’ın sağlık durumunun iyi olduğunu ve diş çıkarmaya başladığını belirtti. Aslıhan Doğan, Hamza’yı en iyi şekilde büyüttüklerini söylerken, Hamza’nın da zor bir bebek olmadığını ifade etti. Hamza bebeğin, geceleri ağlayan bebeklerden olmadığını söyleyen Doğan, oğlu ile çok iyi vakit geçirdiklerini de belirtti.

Aslıhan Doğan, eşi Arda Turan hakkında; “Arda söylenmesi gereken her şeyi katıldığı TV programında söyledi. Ben çok mutlu oldum. O bana sürekli yardımcı oluyor. Hamza’nın her şeyinle ilgileniyor.” dedi.

Aslıhan Doğan, eşi hakkında yapılan yorumlarla ilgilenmediğini söyledi. Doğan, “Benim eşime güvenim ortada. Ben görüşümü ilk günden belli ettim. Eşimin sonuna kadar arkasındayım, bu hep böyle olacak.” diyerek mesaj yolladı.