Magazin

Aslıhan Doğan 70 bin liralık okul iddiasını doğruladı!

Başakşehirli futbolcu Arda Turan, uzun süredir birlikte olduğu cemiyet hayatının tanınan isimlerinden Aslıhan Doğan ile geçtiğimiz yıl gerçekleşen sade bir törenle dünyaevine girmişti. Çiftin nikah şahitliğini cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yapmıştı. Aile arasında gerçekleşen nikah sırasında hamile olan Doğan, ekim ayında oğulları Hamza Arda’yı dünyaya getirmişti.

1 YAŞINDAKİ OĞULLARINA ANAOKULU ARAMAYA BAŞLADILAR


Birkaç hafta sonra 1 yaşına girecek oğullarının yüzünü 7-8 aylık olana kadar herkesten gizleyen ikiliden Aslıhan Doğan, Instagram hesabı üzerinden yaptığı babalar günü paylaşımı ile minik Hamza Arda’nın yüzünü göstermişti. Artık oğulları ile basının karşısına çıkmaya başlayan çift, önceki günlerde Hamza Arda’nın geleceği hakkında verdikleri kararlarla magazin gündemine gelmişti.

ASLIHAN DOĞAN, HAMZA’NIN BİRKAÇ DİL BİLMESİNİ İSTİYOR

Minik oğullarının geleceğini şimdiden düşünmeye başlayan Turan ve Doğan, İngilizce eğitim veren anaokullarını şimdiden araştırmaya başlamıştı. Sosyetik güzelin baktığı görüşeceği okulun yıllık ücretinin 70 bin lira olduğu öğrenilmişti. Bebek’te görüntülenen Aslıhan Doğan, okul arayışında olduğu haberlerini doğruladı. 11 aylık oğullarına anadili İngilizce olan dadının yanı sıra bir de oyun ablası tutan Doğan, oğlunun birkaç dil bilmesini istediğini ve bunun onun için önemli olduğunu söyledi.

MAHKEME KARARI HAKKINDA KONUŞMADI

Eşi Arda Turan’ın Berkay’ın burnunu kırmasıyla başlayan davanın sonuçlanması ve ünlü futbolcunun cinsel taciz suçundan beraat etmesi hakkında konuşmak istemeyen Aslıhan Doğan, mahkeme kararının  ardından sosyal medyadan gülücüklü bir fotoğraf paylaşarak durumdan memnuniyetini belli etmişti.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu