Aslı Turanlı, Ata Demirer’i unuttu!

Bir dönem Ata Demirer ile yaşadığı aşkla magazin gündemine gelen Aslı Turanlı, Yunan sevgilisi ile birlikte Nişantaşı'nda görüntülendi...

0

Kendisinden 20 yaş büyük komedyen Ata Demirer ile yaşadığı aşkla bir anda tanınmaya başlayan oyuncu Aslı Turanlı, o dönem eleştiri oklarının da hedefindeydi. Demirer’le kısa süreli bir beraberlik yaşayan oyuncu, ayrılık sonrası sessiz kalmayı seçmişti. Muhabirlerinin sorularını her seferinde geçiştiren Turanlı, sosyal medyadan yazdığı mesajla herkesi şaşırtmıştı.

“İnanıp sevgili olduğun zaman, “Mavi gibisin Aslı her tonun güzel”, inanmayıp ayrıldıktan sonra “Orangutan mübarek.” Hiç adil değil. Yalnızlığın, yalnızlığı sevdiğinden değil, başka çaren yok” yazan genç oyuncu, sonrasında bu paylaşımını silmişti.

Şimdilerde kendisinden 15 yaş büyük Yunan DJ ilias Valeron ile birlikte olan Turanlı, sevgilisini İstanbul’da ağırladı. Nişantaşı’nda bir mekanda eğlenen ikili, mekan çıkışı birlikte görüntülendi. Gazetecileri karşılarında görünce keyifleri kaçan çift, arabalarına binerek oradan uzaklaştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here