Aslı Enver’den Kerem Tunçeri Sessizliği

Takip Et:
Aslı Enver’den Kerem Tunçeri Sessizliği
Aslı Enver’den Kerem Tunçeri Sessizliği

Aslı Enver’den Kerem Tunçeri suskunluğu. Hoşlanılan oyuncu Aslı Enver geçtiğimiz gün Zorlu AVM’de görüntülendi. Şu gizemeler Babil dizisi ile ekranlarda izlediğimiz Aslı Enver’e aylar sonra ilk kere Kerem Tunçeri soruldu. Aslı Enver bu sual karşısında suskun kaldı.

Kerem Tunceri Kimdir?

Aslı Enver Kimdir?

Uzun Zamandır Evden Çıkmıyorum

36 yaşındaki oyuncu Aslı Enver geçtiğimiz gün Zorlu AVM’de nesnellere takıldı.
Devamlı ekmek ve kurabiye yapıyorum” açıklaması yaptı.

Aslı Enver’den Kerem Tunçeri suskunluğu. Galibiyetli oyuncuya aylar sonra ilk kere Kerem Tunçeri soruldu. Aslı Enver bu sual karşısında suskun kaldı.

Aslı Enver ve Kerem Tunçeri’nin yakınlaşmasının ardından Kerem Tunçeri’nin instagramda başka bir bayanla yazışmaları ifşa olmuştu. Bunun üzerine Aslı Enver ve Kerem Tunçeri aşkı başlamadan bitmişti.

Tüm Legal Haklarımın Peşindeyim

Kerem Tunçeri verdiği bir görüşmede ifşa olan iletileri için şu ifadeleri kullanmıştı;

“O iletilerden kimileri benim daha önceki iletileşmelerim.
Ancak hiç benim olmayan iletiler de Photoshop’landı. Bana ait olan iletilerde, cemiyet ahlakına ters hiçbir söylemim yok. Bekar bir erkek olarak flört etmiş olabilirim ama bunların yayınlanması benim şahsi haklarıma atak ve kanuni olarak bir kabahat! Ben de bu mevzuda tüm legal haklarımın peşindeyim.”

“Aslı Hanım ile dostlarımız vesilesiyle daha evvel tanıştırılmıştık ve evet, pandemi sürecini irtibattaydık.
Bunun dinlenmesinin hemen ardındadan ciddi bir hücuma maruz kaldım. Bu gidişatın içine Aslı Hanım’ın isminin de dahil edilmesi beni en fazla üzen şey oldu.”.