Aslı Enver ve Murat Boz çifti yeniden bir araya gelmeyecek!

Aslı Enver, Kavak Yelleri dizisinde beraber oynadığı Didem İnselel'e destek oldu. Enver, oyuncunun Alışveriş Şenliği'nde açtığı stantta çalıştı...

Takip Et:

2007 yılında yayın hayatına başlayan Kavak Yelleri dizisi 2011 yılında final yapmıştı. Konusu ve genç oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizide yaşananlar yayınlandığı dönem büyük yankı uyandırmıştı. Başrollerinde Aslı Enver, Pelin Karahan, İbrahim Kendirci  ve Dağhan Külegeç gibi oyuncuları barındıran Kavak Yelleri genç isimlerin yıldızını parlatmıştı. Özellikle Aslı Enver diziden sonra ekranların aranan yüzlerinden biri haline gelmişti.

HEM TAKI YAPTI, HEM DE SATTI

Aslı Enver, Kavak Yelleri dizisinin setinde tanıştığı ve o yıllardan beri arkadaşı olan dizinin Gönül Hoca’sı Didem İnselel destek olmak için önceki gün bir alışveriş merkezinde düzenlenen etkinlikteydi. İnselel’in alışveriş şenliğinde açtığı stantta çalışan güzel oyuncu, yakın arkadaşıyla birlikte takı yaptı. Enver, yaptığı takıların satışında da görev aldı.

Son olarak geçtiğimiz sezon 3 yılın ardından ekranlara veda eden İstanbullu Gelin dizisi ile setlerde olan Aslı Enver, dizinin bitmesinin ardından çok yorulduğunu ve uzun bir tatil yapmak istediğini söylemişti. Sevgilisi Murat Boz’la hem yurtiçi hem de yurtdışında tatil yapan Enver, yeni sezonda ekranda olup olmayacağı yönünde gelen sorulara net bir yanıt vermedi. Sevgilisi Murat Boz ile Kardeşim Benim isimli filmde yer alan Aslı Enver, şu an ünlü şarkıcı ile yeni bir projede yer almak gibi bir düşüncelerinin  olmadığını da sözlerine ekledi.

Geçtiğimiz yıl yollarını ayıran ve sonra ayrılığa fazla dayanamayarak ilişkilerine bir şans daha vermeye karar veren Aslı Enver ve Murat Boz çiftinin evleneceği konuşuluyordu. Sürekli haklarında evlilik haberi çıkan ikiliden ünlü oyuncu, iddialar hakkında konuşmak istemedi.