Magazin

Aslı Enver sonunda patladı! “Çok kırgın ve sinirliyim!”

Özcan Deniz ve eski eşi Feyza Aktan, Deniz’in geçtiğimiz sezon final yapan İstanbullu Gelin dizisindeki partneri Aslı Enver yüzünden boşandığı idda edilmişti. İddiaya göre; Deniz’in Enver’e olan hayranlığı ünlü şarkıcı ve eşi arasında sorunlara sebep oldu. Feyza Aktan’ın Aslı Enver’i kıskanarak kriz çıkardığı ve çiftin sonunda boşandığı konuşuluyordu.

İddiaların odak noktasında olan Aslı Enver Instagram’dan bir açıklama yayınlayarak çıkan haberleri sert bir dille yalanladı. Ünlü oyuncunun açıklaması şu şekilde:

“Sabahtan beri izlediğim haberlere çok kırgın ve sinirliyim. Üç yıl mesai yaptığım, benim açımdan sadece çalışma arkadaşım olan Özcan Deniz’in evliliğini bitirmekle suçlanıyorum. Hiçbir zaman böyle bir şey olmadı ve olmayacak. Yazık… Çok ayıp… Ne münasebet!”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu