Aslı Enver, Murat Boz’dan evlilik teklifi mi bekliyor?

Aslı Enver ve Murat Boz çifti önceki akşam yakın arkadaşları Oğuzhan Koç'un Harbiye konserindeydi. Güzel oyuncu, tek taş taktığı iddialarına konser öncesi cevap verdi...

Takip Et:

Oğuzhan Koç, önceki akşam Harbiye Açıkhava sahnesinde konser verdi. İlk kez Harbiye’de sahne alan Koç’u yakın arkadaşları Murat Boz ve Aslı Enver yalnız bırakmadı. Konser öncesi magazin muhabirlerinin sorularını el ele yanıtlayan çiftten Murat Boz, konser hakkında “İyiyiz, Oğuzhan’ın heyecanını paylaşmaya geldik. Bence Harbiye’de daha çok konseri olacak. Dışarıda bayağı güzel bir kalabalık var. Oğuzhan’ın sevenleri ve müzikseverler çok heyecanlı. Biz de Oğuzhan Koç fanları olarak, burada şarkılarını bağıra bağıra söylemeye geldik.” açıklamasında bulundu. Bu yıl Harbiye’de konser vermeyeceğini söyleyen Murat Boz, “İnşallah bir dahaki seneye.” dedi.

“BEN SORMUYORUM, SİZE NE OLUYOR?”

Önceki günlerde Instagram’da bir fotoğrafını paylaşan Aslı Enver’in elinde tek taş yüzük olduğu iddia edilmişti. Çift hakkında bir kez daha ‘Evleniyorlar’ dedikoduları çıkmaya başlamıştı. Aslı Enver “Tek taşınız var mı?” sorusuna “Hiç öyle bir şey yok. Fotoğraf yanılması olmuş.” yanıtını verdi. Güzel oyuncu, bir muhabirin “Peki tek taş ne zaman gelir?” diye sorması üzerine ise “Ben sormuyorum, size ne oluyor?” diyerek güldü.