Magazin

Aslı Enver, Kerem Tunçeri haberi için mahkemeye gidiyor!

Oyuncu Aslı Enver, Hürriyet gazetesi yazarı Mehmet Üstündağ’ın iddialarına tepki gösterdi.

Mehmet Üstündağ bugün, “Aslı Enver, Kerem Tunçeri aşkı ortaya çıktı” başlıklı bir yazı kaleme aldı. Üstündağ yazısında, Aslı Enver’in bir dönem birlikte olduğu söylenen Kerem Tunçeri ile görüşebilmek için Caddebostan’daki Sabiha Hanım Korusu’ndan 16 bin TL’ye ev tuttuğunu belirtti.

Aslı Enver ve Kerem Tunçeri barıştı mı?

BU HABERLE SINIR AŞILDI

Üstündağ’ın Tunçeri iddiasına Aslı Enver’den sert bir yanıt geldi. Enver, Üstündağ’ın haberinin “yalan” olduğunu söyledi ve hukuki yollara başvuracağını belirtti.

Aslı Enver’in açıklaması şöyle:

“Bugüne dek hakkımda çokça yalan haber çıkmıştır ve yıllar içinde bu duruma bağışıklığım da oluştu. Mümkün oldukça da cevap vermeyi tercih etmedim. Mesela dün sabah bir mekanda perdeleri indirerek ilişkim olmayan ve görüşmediğim biriyle yemek yediğim yazılıyor. Çok önemsemedim şu zamana dek çünkü hayatımda biri olur ise bunu kimseden sakınmak ve saklamak zorunda değilim.

Bugün Hürriyet gazetesindeki haberin içeriği yalan olmakla beraber, esas sıkıntı kişisel verilerin koruma kanununa aykırı olarak açık adresimin ve evimin fotoğraflarının alenen paylaşılmış olmasıdır. Kanuni haklarımı aramak için tüm işlemleri başlatacağımı bildiririm.”

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu