Magazin

Aslı Enver ‘in Pişmanlığı

Son olarak hoşlanılan dizi Babil ile ekranlarda izlediğimiz Aslı Enver, Youtube’da yayınlanan İbrahim Selim ile Bu Gece programına davetli oldu. Oyuncu hakkında merak edilenleri cevapladı.

Aslı Enver Kimdir?

Bazen Parmaklarımı Kırmak İstiyorum

Youtube’da yayınlanan İbrahim Selim ile Bu Gece  programına davetli olan Aslı Enver fazla sevinçli olduğunda dost etrafına ileti attığını ve sonrasında attığı iletilerden pişmanlık dinlediğini şu cümlelerle dile getirdi;

“Bazen parmaklarımı kırmak istiyorum.
Her şeyi herkese anlatıyorum.”

Aslı Enver kendisi ile alakalı şu yorumda bulundu “Hanım hanımcık ve içime kapanık olduğumu düşünüyorlar ama hiç ilgisi yok. Coşku yaşamayı beğenirim. Siz beni kendi alanımda görün.”
Kendisine sorulan sualleri cevaplayan hoş oyuncu “Duygusal bağın olan en absürt şey ne?” sualine; “Otomobilim. O kadar çok beğeniyorum ki onu. Hep bir yerlere gittik geldik. Hatıralarım var.” diyerek cevap verdi.

Aslı Enver; Güzelime Gidiyor

İbrahim Selim’in sorduğu “Dinlemekten kendini alamadığın bir şarkı var mı?” sualine ise Enver şu cevabı verdi: ‘Doksan altmış doksan bedenim var’ şarkısı.
Güzelime gidiyor.

Daha evvel disleksi hastası olduğunu açıklayan Enver bu hastalığı ile alakalı bir hatırasını anlattı.

Kardeşimi mektebe yazdırıyorduk. Girdiğimiz odada İstanbul Anısı yazan bir poster var. Ne ilgisi var dedim. Meğerse İstanbul haritasıymış. İlkokulu İngiltere’de okudum. Imtihanlarda 45 dakika daha fazla veriyorlardı. Mektep güçlüklerle bitti. Pera Hoş Sanatlar’a başladım. Hoş bir usul buldum. Birine “Ne yazıyordu orda?” deyip okutturup ezberliyordum.
Okuyamıyorsun ama ezber kabiliyetin gelişiyor.

Aslı Enver popçu Murat Boz ile 4 sene süren bir birliktelik yaşamıştı. Murat Boz’dan ayrılmasının ardından Kerem Tunceri ile ismi anılan Enver’in ilişkisi başlamadan bitmişti. Kerem Tunceri’nin sosyal medyadan yazışmaları ifşa olmuş ve Aslı Enver Kerem Tunceri’yi yalanlamıştı.

Kerem Tunceri bu vakaların ardından verdiği bir mülakatta şu ifadeleri kullanmıştı;

“Aslı Hanım ile dostlarımız vesilesiyle daha evvel tanıştırılmıştık ve evet, pandemi sürecinde bağlantıdaydık.
Bunun dinlenmesinin hemen ardındadan ciddi bir hamleye maruz kaldım. Bu vaziyetin içine Aslı Hanım’ın isminin de dahil edilmesi beni en fazla üzen şey oldu.”

 

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu