Aslı Enver ile anılan Kerem Tunçeri’nin ifşaları art arda çıktı!

Aslı Enver ile aşk yaşadığı iddiasıyla gündemde olan eski basketbolcu Kerem Tunçeri'nin sosyal medya fenomenleri ile konuşmaları ifşa oldu...

Takip Et:

Murat Boz’la ayrılığı sonrası adı Sefirin Kızı dizisinin Gediz’i Uraz Kaygılaroğlu iile anılan Aslı Enver’in Kerem Tunçeri ile aşk yaşamaya başladığı öne sürüldü. İddiaya göre; Kerem Tunçeri ve Aslı Enver bir ay önce ortak arkadaşlarının organize ettiği bir ev partisinde tanıştı. Partide başlayan arkadaşlıkları zamanla aşka döndü. Koronavirüs salgını sonrası ayrı kalan ikili telefon üzerinden ilişkilerini yürütmeye devam ediyor. Karantina süreci boyunca birbirlerini sürekli arayan ikili şimdilik ilişkilerinin duyulmasını istemiyor.

Bir dönem adı Çağla Şıkel, Gamze Topuz ve Eda Taşpınar’la anılan eski basketbolcunun aşk yaşadığı isimler ise şunlar: Aslışah Alkoçlar, Tuvana Türkay, Bahar Kerimoğlu, spiker Sinem Ökten, Lara Surol… Kerem Tunçeri, evliyken Peray Özdil ile aşk yaşayıp baba oldu.

Öte yandan aşkın duyulmasının ardından yıllar önce cinsiyet değiştirme ameliyatı olan ve ameliyattan sonra da defalarca estetik operasyon geçiren sosyal medya fenomeni Beren Güney, adı Aslı Enver ile anılan Kerem Tunçeri‘nin kendisine attığını öne sürdüğü mesajlarını paylaştı. Güney’in paylaştığı mesajlarda tarihin ne zaman olduğu görünmüyor. Beren Güney, Photoshop iddialarına ise yalanladı.

Güney’in paylaşımının hemen ardından 2 sosyal medya kullanıcısı daha Kerem Tunçeri ile olan yazışmalarını sosyal medya üzerinden ifşa etti.