Aslı Bekiroğlu’dan Sevgilisine Gönderme

Takip Et:
Aslı Bekiroğlu’dan Sevgilisine Gönderme
Aslı Bekiroğlu’dan Sevgilisine Gönderme

Bebek’te görüntülenen Aslı Bekiroğlu’dan sevgilisine yollama. Evvelki gün Aslı Bekiroğlu sevgilisi Can Koçkan ile Bebek’te yürüyüş yaparken görüntülendi.

Aslı Bekiroğlu Kimdir?

Henüz Evlilik Öneriyi Almadım

Bebek’te sevgilisi Can Koçkan ile yürüyüş yaparken görüntülenen Aslı Bekiroğlu’dan sevgilisine yollama. Aslı Bekiroğlugazetecilerin sorularını cevapladı. Evlenecekleri magazin kulislerinde konuşulan çift “Ailelerimiz tanıştı, harikayız” açıklaması yaptı.

Henüz evlenme öneriyi almadığını sevgilisine yollama yaparak açıklayan Bekiroğlu “Henüz evlilik öneriyi almadım.
Bu bireyler hakkında legal mercilere kabahat ilanında bulunulmuş olup haklarında parasal ve manevi tazminat davası açılacağını da kamuoyuna bildiririm. Arsız paylaşımlarına adımı ve değişik usullerle resimlerimi de ilave ederek hakkımda negatif algı yaratmak isteyen makûs maksatlılara fırsat ve prim verilmemesini basın ve kamuoyundan rica ederim.”

Aslı Bekiroğlu İfşa Olan Resimleri Sonrası İlk Açıklama

Destek Olan Herkese Teşekkür Ederim

Resimlerinin medyaya sızması ile güç günler güç günler geçiren Aslı Bekiroğlu yaşadığı güç günler hakkında şunları açıklamıştı.

Güç bir dönem geçirdim ama bu dönemden sonra artık yaşama değişik bir yerden bakıyorum.
Tanımadığım onlarca bayandan, erkekten, meslektaşlarımdan, basın üyelerinden, köşe yazarlarından çok büyük yardım aldım.Bu bana gerçekten harika geldi. Bu dünyadaki iyiliğe yine inanmamı sağladı diyebilirim. Sosyal medyada insanlar sizleri tanımadan tenkit etiyorlar, aşağılıyorlar, suçluyorlar ama bu insanların dışında bir de bunun bir kabahat olduğunu bakıp bana yardım olan, şahsa ne kadar hasar verebileceğini öğrenen insanlar da var.

Yardım olan herkese çok teşekkür ederim.
Bundan sonra bunun kimsenin başına gelmemesi için ne yapabiliriz, birbirimize nasıl yardım oluruz, nasıl birlikte oluruz bunları konuşmamız gerekli. Ben burada başkalarının başına gelmesin diye umut olarak duruyorum.

 

 

 

.