Ana Sayfa Yaşam Aslı Bekiroğlu, o isimler için harekete geçti!

Aslı Bekiroğlu, o isimler için harekete geçti!

Son olarak Benim Tatlı Yalanım dizisi ile ekranlarda boy gösteren Aslı Bekiroğlu‘nun geçtiğimiz günlerde sosyal medyada yayılan fotoğrafları adeta infial yaratmıştı. Sevgilisi ve kendisine ait müstehcen fotoğrafların yayılmasının ardından zor günler geçiren ünlü oyuncuya meslektaşları ve birçok ünlü isimden destek gelmişti.

Bekiroğlu, fotoğraflarını yayanlar ve hakkında hakarete varan yorumlar yapan sosyal medya kullanıcıları hakkında şikayette bulunduğunu söyledi. Bekiroğlu sosyal medyadan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Hakkımda hakarette bulunan, kişilik haklarıma zarar veren, yayan, paylaşan tüm sayfalar ve kişiler tespit edilmiş ve hepsiyle ilgili yasal süreç başlamıştır. “Hepimize nasıl dava açılacak” diye düşünmeyin, açtım. ‘Mahkemenin başka bir işi yok mu’ diye düşünmeyin. Bu büyük bir suç,bir tecavüz. Ve adalet de benden yana. Bu süreçte yanımda olan herkese birlerce kez teşekkür ederim. Sizler sayesinde ayaktayım.”

Son Eklenenler

Ebru Gündeş’in babası Remzi Gündeş hayatını kaybetti

Ebru Gündeş’in uzun seneler darıl kaldığı babası Remzi Gündeş 76 yaşında yaşamını kaybetti.

Yıldırım Mayruk’tan ağlatan veda

Türk modasının terzisi Yıldırım Mayruk 1960-2020 ve “Terzi Yamağı” Barbaros Şöhretsel 1990 -2020, tarihi Fişekhane’de asıllaşan jübileyle iş yaşamlarına veda ettiler.

Kıvanç Tatlıtuğ’un vergi davasında yeni gelişme

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ hakkında, sahibi olduğu kişi şirketi aracılığıyla 2012 ve 2013 senelerine ait sahte faturaları ticari kayıtlarına işlemek suretiyle vergi hasarına neden olmak kabahatinden açılan davaya devam edildi. Duruşma, dosyayı bilirkişiye göndermeye karar verdi.

Meriç Aral’ın vedası, Nehir Erdoğan’ın tırtıllı mesajı, Demet Özdemir’in zarafeti!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Ünlü oyuncular sosyal medya paylaşımları ile hayranlarının alakasını sürüklemeye devam ediyor. Kırmızı Oda dizisine başlayan Meriç Aral’ın yaza vedası, Nehir Erdoğan’ın etkileyici iletiyi ve Demet Özdemir’in zarafeti de instagram’dan yansıyanlar arasında. Ünlü oyuncu Meriç Aral, yer aldığı Kırmızı Oda dizisiyle sezona iyi başlayan adlar arasında. Dizi, çok sevildi ve reytingleriyle de […]

Çağatay Ulusoy yeni imajıyla yine çok farklıydı!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, Hakan Muhafız dizisinin 3. ve final sezonu ile bir zamandır gündemdeydi. Geçtiğimiz hafta Menajerimi Ara dizisine de misafir olan oyuncu, uzun sakalları ile dikkatleri sürüklemişti. Menajerimi Ara dizisinin çekimleri sırasında uzun sakalları ve bıyıkları ile orman içinde değişik bir görüntü çizen ünlü oyuncu, doğum günü paylaşımında ise […]

Yaşam