Magazin

AŞKLARI ÇOK BÜYÜKTÜ! ŞİMDİ İSE MAHKEMELERDEN ÇIKAMIYORLAR!..

Azeri manken Günay Musayeva ile evlilikleri çatırdayan oyuncu Tolga Karel, 2 hafta önce silahla tehdit edildiğini öne sürerek hem savcılığa şikayette bulundu hem koruma kararı aldırdı.


 

İstanbul Maslak'ta eşinin oturduğu sitenin otoparkında iki kişinin yanına yanaştığını iddia eden Karel, "Hakaretlerin ardından birisi silah çekince kaçmaya başladım. İki el silah sesi duydum. Sonradan bu şahsın eşimin şoförü olduğunu öğrendim. Bunu bana eşim yaptırdı. Eşimden ve bu şahıstan şikayetçiyim. Gereğinin yapılmasını istiyorum" diye konuştu.

'EVET BEN DE TOKAT ATTIM'

Musayeva ise, "26 Ocak günü sabah 06.00 sıralarında eşim eve alkollü bir şekilde geldi ve evi dağıttı. Eşimi dışarı çıkardım. Sonrasında yaşananlardan bilgim yok. Suçlamaları kabul etmiyorum" diye ifade verdi.

Karel'in kendisini tehdit ettiğini iddia ettiği Özkan Berber de ifadesinde Cüneyt Aysan isimli şahsın şoförlüğünü yaptığını anlatan anlatarak şöyle konuştu: "Zaman zaman Cüneyt Bey'in isteği ile Günay Hanım'ı gideceği yerlere götürürüm. Günay Hanım'ın şoförü değilim. Olay günü de Cüneyt Bey, Günay Hanım'ı gezmeye götürmemi istedi. Günay Hanım, Tolga Bey'in alkollü bir şekilde gelerek evi dağıttığını ve halen sitenin girişinde olduğunu söyleyince ben de kendisiyle konuşmak için yanına gittim. Tolga Bey, bana küfrederek omzuma vurdu. Ben de tokat attım. Kaçınca peşinden koştum. Ancak yakalayamadım. Hakaret ve tehdit etmedim. Silahım yok…"

Mahkeme, tehdit ettiği iddiasıyla Berber'in Tolga Karel'e üç ay süreyle yaklaşmamasına karar verdi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu