AŞKIM KAPIŞMAK İZMİRLİ OKURLARIYLA BULUŞTU

Yeni Asır'dan Ercan Akgün'ün haberine göre Buca Belediyesi'nin ev sahipliğinde ücretsiz düzenlenen etkinlik, Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Konferans Salonu'nda yapıldı.

Yalnızlık hissi, stres, öfke, kaygı ve mutsuzluk duygularından uzaklaşmanın yollarının anlatıldığı sohbeti izlemek isteyen Bucalılar salonu tıklım tıklım doldururken, koltuklarda yer bulamayanlar da yerlere ve sahneye oturarak sohbete katıldı.

'Kalbin Anahtarı Kavram Sohbetleri'nde Aynur Tartan gazeteci yazar kimliği ile kavramları sorarken, Aşkım Kapışmak da uzman gözüyle tecrübelerini aktardı.

Artık günümüzde toplum olarak esas konulardan uzaklaşıp her şeyin magazinel kısmıyla ilgilendiğimizi de ifade eden Kapışmak, bu davranışın yanlışlığını çocuk yaştan itibaren her bireye anlatmamız gerektiğini belirtti.

Pek çok konuda kalbi kırık yaralı bir toplum olduğumuzun altını çizen ve yara almış kalplerin sohbete ihtiyacı olduğunu söyleyen ünlü yazar, anlatım tarzı ve yaptığı esprilerle konuklara kahkaha dolu bir akşam yaşattı.