Aşk üçgeninde yeni gelişme! Hilal Altınbilek’ten şaşırtan hamle!

Miray Daner'le ortak bir kararla ayrıldıklarını açıklayan Kubilay Aka, yaptığı açıklamadan birkaç saat sonra Hilal Altınbilek ile bir mekana el ele girerken görülmüştü. Magazin gündeminde bomba etkisi yaratan olay sonrası yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor...

Takip Et:

‘Vatanım Sensin’ dizisinde başlayan aşkları 2.5 yıl süren Kubilay Aka ve Miray Daner, iddiaya göre menajer Ayşe Barım’ın doğum gününün kutlandığı gece ayrıldı. Her seferinde basına el ele poz veren çiftin ilk kez ayrı ayrı yürümesi iddiaları güçlendirdi.

EL ELE GÖRÜLDÜLER!

Ayrılık sonrası açıklama yapan taraf Kubilay Aka oldu. “Hoşça kal Miroşum” diyen ünlü oyuncu, ayrılıklarının ihanetle alakası olmadığını ifade etmişti. Muhtemel çıkacak dedikoduların önünü kesmek isteyen Aka, açıklamasından birkaç saat sonra Hilal Altınbilek ile Emirgan’da çok ünlü bir mekana el ele giriş yaptı. Aka ve Altınbilek’i görenler şaşkınlığını gizleyemedi. İkiliye ait olduğu öne sürülen samimi fotoğraflar sosyal medyada yayınlanmaya başlayınca ise ortalık tamamen karıştı.

AĞIZLARINI BIÇAK AÇMIYOR!

Kubilay Aka ile birlikte çekilmiş fotoğraflarını Instagram hesabından kaldıran Miray Daner ve aşk üçgeninin diğer köşeleri Kubilay Aka ve Hilal Altınbilek suskunluğunu korumaya devam ediyor. Üçlü hakkındaki detaylar ise dikkat çekiyor.

HİLAL ALTINBİLEK’TEN ŞOKE EDEN BEĞENİ!

Hilal Altınbilek’in Twitter hesabından aylar önce Kubilay Aka ve Miray Daner’in fotoğrafını beğendiği ortaya çıktı.