Yaşam

ASİAD’ın yeni başkanı Alper Apaydın oldu!

Nizamettin KAYA başkanlığında devam eden Asiad Derneği, olağan genel kurulunun ardından yeni başkanını seçti. Başkan Kaya, koltuğunu genç başkan Alper Apaydın’a teslim etti.

Alper Apaydın Kimdir?

Alper APAYDIN  1978  Amasya  doğumludur…

Ortaokul ve liseyi Amasya Atatürk lisesinde bitiren Apaydın,iş hayatına 1998 yılında Aile  sirketi olan tekfon iletişim hizmetleri firmasında iş hayatına atıldı. 2011 yılına kadar bu sektörde hizmet veren Apaydın;Amasya Ankara ve istanbulda  şubeler açarak  bu sektörde  ciddi büyüme hedeflerine ulaştı.

2010 yılında Amasya merkezde bulunan Hasbahçe restorant cafe işletmesini  Amasya halkının hizmetine açtı …

2014 yılında istanbulda ALP yatak markası olarak  imalat sektörüne giren Alper Apaydın ALP yatak markası ile 10 bin m2 üretim alanı ile 25 ulkeye ihracat yaparak Türkiye ekonomisine önemli bir katma değer oluşturmuş ayrıca 100 kişiyi istihdam ederek bulunduğu bölgede sektöre büyük katkı sağlamıştır …

Amasya ticaret sanayi odasında 2008  ila 2012 yılları arasında yönetim kurulu üyeliği yapmıştır Hala hazır da Müsiad  mobilya sektor kurulunda  yönetim kurulu üyesi olarak çalışmalarına devam etmektedir Anadolu üniversitesi sosyal bilimler fakültesi mezunu olan Apaydın  evli ve 3 çocuk babasıdır.

alper-aydin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu