Magazin

Asena Atalay’a Mahkemeden Olumsuz Yanıt!

Eski milli takım oyuncusu ve şu sıralar Beşiktaş’ta forma giyen Caner Erkin ve eski eşi Asena Atalay arasındaki gerilim bitmiyor. 2013 yılında şarkıcı Berkay Şahin ile Caner Erkin’in eşi Asena Atalay’ın aynı alışveriş merkezinde bebek bakım odasından birlikte çıkarken görüntülenmesinin ardından çift arasında büyük bir tufan kopmuştu. Fotoğrafların magazin gündemine bomba gibi düşmesinin ardından çift bir kaç gün sonra boşanma davası açacaklarını söylemişlerdi. Açılan Boşanma davasında tek celsede boşanan çiftin oğlunun velayeti anne Asena Atalay’a verilmişti. 2017 yılında Asena Atalay’ın baba Caner Erkin’e oğlu için 50 bin TL iştirak nafakası ödemesi için dava açmıştı.

Asena Atalay’ın açtığı davanın duruşması geçtiğimiz gün yapıldı. Duruşmaya Asena Atalay’ın ve Caner Erkin yerine avukatları katıldı. Duruşmada Asena Atalay’ın 50 bin TL iştirak nafakası reddedildi. Asena Atalay, önceki duruşmada babanın maddi gücünün yerinde olduğunu ve öz çocuğunun ihtiyaçlarını karşılamak istemediğini ve tek başına maddi durumunun oğulları için yeterli olmadığını belirtmişti.


50 bin TL’lik miktarın reddedilmesine itiraz eden Asena Atalay’ın avukatı oğulları Çınar Erkin için babanın hiç bir şekilde maddi yardımda bulunmadığını sadece arada bir gelip gördüğünü söyledi. 2011 Yılında dünyaya gelen Çınar Erkin’in velayeti annesinde olmasına rağmen baba Caner Erkin’den oğulları Çınar için hiç bir maddi destek alamadığını bir çok kez dile getirmişti. Mahkeme iki tarafında avukatlarının dinlenmesi sonucunda mahkemeyi bir ileri tarihe erteleyerek bilir kişi tarafında Caner Erkin’in eski eşi Asena Atalay’a 15 bin TL ödemesi gerektiğine karar verdi.

 

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu