Armie Hammer, Call Me By Your Name 2 hakkında konuştu

Takip Et:
Armie Hammer, Call Me By Your Name 2 hakkında konuştu
Armie Hammer, Call Me By Your Name 2 hakkında konuştu

Başrollerini Timothée Chalamet ile Armie Hammer‘ın paylaştığı ve büyük ses getiren romantik dram türündeki film Call Me By Your Name, kuşkusuz türünün en sevilen örneklerinden. İzleyiciler ile buluştuğu günden beri devam filminin gelip gelmeyeceği soruları gündemdeydi ve filmin uyarlandığı kitaba bir devam kitabının gelmesinin ardından 2. Bugün ise filmin başrollerinden Armie Hammer, konu hakkında konuştu.

Call Me By Your Name 2

Hammer, yeni filmi “Rebecca” ile ilgili yaptığı bir ropörtaj sırasında Call Me By Your Name devam filmi hakkındaki bir soruyu şu şekilde yanıtladı:

“Bence filmin nefes almak için alana ihtiyacı var. Şimdi ikinci bir film yaparsak ne olursa olsun, kendimizi başarısızlığa hazırlamış olacağız gibi hissediyorum. Bize zaman verirseniz -tıpkı hikayede de olması gerektiği gibi- bize o zamanı verirseniz ben 40’larımdayken ve Timmy 23 yaşındayken geri dönebiliriz. O zaman tekrar yapabiliriz. “

Call Me By Your Name 2 konusu ne olacak?

İlk film, İtalya’nın küçük bir kasabasında ailesiyle yaşayan Elio ve profesör babasının yanına staja gelen Oliver arasında oluşan duygusal bağı anlatıyordu.