Magazin

Arkadaşlarından veto yiyen Engin Altan Düzyatan sosyetik düğünde!..

İpekyol Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Ayaydın'ın kızı İpek Ayaydın ile Astemya İnşaat ve Akaryakıt A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Abdik'in oğlu Talat Abdik, Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilen muhteşem bir törenle evlendi. Çırağan Sarayı’nda B&C ATALIER ortakları Betina Machler ve Candan Kıramer tarafından gerçekleştirilen düğün daveti iş, sanat ve moda dünyasından çok sayıda ünlü ismi buluşturdu. En dikkat çeken davetlilerin başında 28 Ağustos'ta Hülya Koçyiğit'in torunu Neslişah Alkoçlar'la evlenen ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan geliyordu.

 

Veto yemişti!..

 

TRT 1'de 'Diriliş Ertuğrul Gazi' dizisine başlayacak olan Düzyatan, düğüne eşinin yanı sıra, kayınvalidesi Gülşah Alkoçlar ve kayınpederi Ender Alkoçlar ile birlikte geldi. Özge Özpirinçci'den ayrıldıktan 7 ay sonra cemiyet hayatının ünlü siması Neslişah Alkoçlar'la nikah masasına oturduğu için yakın çevresinin ve hayranlarının veto ettiği Düzyatan, Alkoçlar ailesiyle objektiflere poz verdi.

Serdar Ortaç'ın sahne aldığı düğünde gelin İpek Ayaydın dünyaca ünlü moda tasarımcısı Zuhair Murad Couture imzalı gelinlik giydi. Gelinin şahitliğini amcası Prof. Dr. Aydın Ayaydın, Ünal Aysal ile Mustafa Sarıgül ve damadın ise Talat Abdik’in şahitleri Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu ve Temel Abdik ile Ali Akyüz yaptı. Nikahın ardından gerçekleşen ışık gösterisi, misafirler tarafından ilgiyle izlendi. 200 milyon liralık rekor boşanma davaları devam eden Feryal – Kemal Gülman çifti ise yine bu düğünde de pişti oldu. 78 yaşındaki Kemal Gülman'ın dünyaca ünlü doktor Serdar Eren'e estetik yaptırdığı ve yeni bir cilde kavuştuğu öğrenildi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı