Magazin

Arkadaşları İçinden Sevgili Seçen Ebru Polat İlk Kez Görüntülendi…

Her daim iddialı pozlarıyla sık sık magazin gündeminde adından söz ettiren ünlü şarkıcı Ebru Polat, yep yeni bir aşka yelken açtığı öğrenildi. Annesinin “En iyi sevgili eski arkadaştan olur” ifadesiyle sözünü dinlediğini gösteren güzel şarkıcı, eski arkadaşlarından Tolgahan Yavuz ile sürpriz bir biçimde birlikte olmaya karar verdi. İşte sürpriz aşkın Detayları..

Ebru Polat’dan Fit Kalmanın Sırrı..

Arkadaşları İçinden Sevgili Seçen Ebru Polat İlk Kez Görüntülendi…

Sosyal medyada ve magazin gündeminde paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Ebru Polat, yeni sevgilisiyle ilk defa Nişantaşı’n da magazincilerin ogjektiflerine yansıdı..

Ebru Polat Kimdir?

Güzel şarkıcının yeni sevgilisici Tolgahan Yıldız’ın, magazincilere evlilik konusunda yaptığı açıklması ise dikkat çekiciydi..

Güzel Şarkıcı Polat Anne Sözü Dinledi…

Sevgilisi Tolgahan Yıldız’la ilgili magazincilere konuşan güzel şarkıcı Ebru Polat, kendisiyle uzun zamandır tanıştığını söyledi. Sonunda evleneceğiz galiba” yanıtıyla bomba bir itiraf yapmışda oldu..

İşte Ebru Polat İle Yeni Sevgilisi Tolgahan Yıldız.. 

Ebru Polat İle Yeni Sevgilisi Tolgahan YıldızEbru Polat İle Yeni Sevgilisi Tolgahan Yıldız Ebru Polat İle Yeni Sevgilisi Tolgahan YıldızEbru Polat İle Yeni Sevgilisi Tolgahan Yıldız Ebru Polat İle Yeni Sevgilisi Tolgahan YıldızEbru Polat İle Yeni Sevgilisi Tolgahan Yıldız

 

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu