Medya

Arka Sokaklar’da yine aynı dert yine aynı tasa, izleyicinin sabır taşı çatladı!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – 15. sezonuna Kanal D ekranında devam etmekte olan Arka Caddeler dizisi, hareketli yeni kısımları ile alaka bakıyor. Reytinglerde total grubunda eforlu konumda bulunan dizinin 560. yeni kısmından yeni görüntüler paylaşıldı.

Mesut ve Selin’in düğününü bekleyen izleyiciler, geçen kısımda Tunç’un başının belaya girmesi ile yeniden çılgın olmuştu. Çünkü bu iki karakter bir cinsli mutluluklarını yaşayamadı. Selin ve Mesut’un nikah merasimi sırasında yaşananlar artık izleyicilerin de sabır taşını çatlattı.
Her şey yoluna girsin lütfen” diye yorum yazdı.

Selin ve Mesut’un yaşadıklarından artık rahatsızlık dinleyen izleyiciler, artık klişe haline gelen bu vaziyetin değişmesini istiyor. Peki 560. yeni kısımda neler yaşanacak? Mesut, oğlu Tunç’un mapusa girmesine gönlü razı olmuyor ve ekipi güçte bırakan bir atak yapıyor!

Tunç, Kazım ile boğuştuğu sırada patlayan silah suratından nezarete alınıyor. Kazım’ın can vermesi ve Elif’in verdiği ifade ile Tunç zanlı bulunuyor.
Mesut, otomobiline aldığı Tunç ile beraber ekipin gözleri önünde gizeme kadem basıyor. Rıza Baba ve Hüsnü, Mesut’un bu hareketi karşısında büyük afallamışlık yaşıyorlar.

Arka Caddeler yeni kısmıyla Cuma 20.00’da Kanal D’de! İşte 560. kısım 2. fragmanı:

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu