Arka Sokaklar dizisinde yeni bir aşk doğuyor!

Takip Et:
Arka Sokaklar dizisinde yeni bir aşk doğuyor!
Arka Sokaklar dizisinde yeni bir aşk doğuyor!

Kanal D ekranında 559. kısmı geride kalan Arka Caddeler dizisinde yalnızca aksiyon yok. Aynı zamanda karakterler arasında aşklar da yaşanıyor. Selin ve Mesut’un senelerdir bir cinsli mutlu olamadıkları göz önünde bulundurulur ise, dizideki aşklar da hep meseleli…

Arka Caddeler’da yeni bir aşk da doğuyor… Ela Yörüklü’nün canlandırdığı Ezgi karakteri ile, Yiğitcan Ergin’in canlandırdığı Cemal arasında aşkın işaretleri iyice çoğalıyor.
Kısımda Ezgi, yüreğinin hoşluğunu gördüğü Cemal’e bir defa daha aşık oluyor!

Cemal, tanıdığı bir cadde çocuğundan uyuşturucu mafyası hakkında istihbarat almıştır. O istihbarat çocuğun başını yakar. Ihbarcıyı bilen mafya çocuğa eziyet ederek Cemal’i tuzağa düşürür. Cemal, çocuğun verdiği adresteki parka gider. Çocuk bankta oturmaktadır ve bedenine el bombaları yerleştirilmiştir. Bunu bakan Cemal, hemen çocuğa yardım olur. Hareket etmemesini sağlar.

Vaka yerine gelen Mesut, bombaları tesirsiz hale getirir.
Ezgi, beğendiği adamın can verme tehlikesi ile karşı karşıya kaldığını bakınca çok makûs olur; ama, Cemal’in iyiliksever vicdanı onu derinden tesirler. İlk fırsatta Cemal’i öpücüklere boğarak ona aşkını bir defa daha gösterir.

Arka Caddeler dizisinin 2 Ekim Cuma akşamı yayınlanan 559.kısmındaki o aşk anlarını videodan seyredebilirsiniz.

.