Medya

Arka Sokaklar bu anlayışla bir 15 yıl daha devam eder!

Kanal D ekranında Cuma akşamları yayınlanmakta olan Arka Caddeler dizisi, 15. sezonuyla Türk televizyonlarının en uzun süreli işi olmayı başardı. Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan ve İlker İnanoğlu’nun başrollerinde yer aldığı dizinin hala büyük bir izleyici kitlesi bulunuyor.

Rıza Baba karakterine yaşam veren Zafer Ergin, 78 yaşında ve gelecek ismine de son derece umut dolu… Zafer Ergin, “Allahın izniyle 15 sene daha devam ederiz” diyerek dizide olmaktan ne kadar hoşnut olduğunu ifade etti.

Milliyet gazetesinin sorularını cevaplayan akılda oyuncu, “Yaptığınız işten hoşnut kalırsanız, seyirciyle irtibat halinde olabilirseniz, doğru yolda olduğunuzu hipotez ederseniz” diyerek de dizi yakalatmaya çalışanlara ileti gönderdi.

Emniyet üyeleri ile güzel anlar da yaşadığından bahseden Zafer Ergin, daha evvel yaptığı açıklamada polis memurlarının kendisine Emniyet üyeyi gibi davrandıklarını açıklamıştı.

Ergin, bu sefer ise Arka Caddeler’ın izleyici aklında bıraktığı izin ne kadar derin olduğunu anlatan şu sözleri açıkladı:

“Emniyetten bazı arkadaşlarım, ‘Sizin yaptığınız işin hesabını bizden soruyorlar.
Tabii bu yaptığımız bir oyun… Iyiye, doğruya gittiğimizin farkındayız. Bu yolda devam ediyoruz, devam da edeceğiz.”

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu