Arka Sokaklar 560. bölüm fragmanı yayımlandı

Takip Et:
Arka Sokaklar 560. bölüm fragmanı yayımlandı
Arka Sokaklar 560. bölüm fragmanı yayımlandı

Geçtiğimiz saatlerde Kanal D’nin resmi YouTube kanalı üzerinden 559. kısım fragmanı yayımlanan Arka Caddeler, 9 Ekim Cuma günü izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Senaryosu; Ahmet Yurdakul, Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul, Ömer Genç tarafından yazılan dizinin rejisör koltuğunda Orhan Oğuz oturuyor.

Arka Caddeler’ın başrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Oya Okar, İlker İnanoğlu, Alp Korkmaz ve Ozan Çobanoğlu bulunuyor.
Gizem Terzi polis Sinem karakteri, Perihan Ünlücan avukat Başak karakteri ve Hakan Uygun ise beynelmilel bir çetenin reisi olarak dizide izleyici karşısına çıkıyor.

arka sokaklar

Arka Caddeler 559. kısmında neler oldu?

Takım, uyuşturucu çetesinin lideri Özcan’ı yakalamak için operasyonları sıklaştırırlar.
Özcan’ın adamlarını bakıp tanıyan bir cadde çocuğu, irtibatlı oldukları bir adresi takımla paylaşır. Takım, adrese gittiğinde Özcan’ın adamları günlük haraçlarını alıyordur. Adamın peşine takılan takımımız Özcan’ın saklandığı villayı tespit eder. Ani bir baskınla Özcan’ı kıskıvrak yakalamayı başarırlar.

Düğün yerinde ise Mesut nikah töreni için oğlunun gelmesini beklemektedir. Oğlu yerine bir telefon kazanç. Arayan şahıs sağlık kurumunda yaşananlarla alakalı Mesut’a şoke eden bilgiyi verir.

Dizinin yeni kısım fragmanına aşağıdan erişebilirsiniz.