Arka Sokaklar 559. bölüm fragmanı yayımlandı

Takip Et:
Arka Sokaklar 559. bölüm fragmanı yayımlandı
Arka Sokaklar 559. bölüm fragmanı yayımlandı

Kanal D’nin 15 senelik dizisi Arka Caddeler, 15. sezonu ile izleyici karşısına çıkıyor. Geçtiğimiz saatlerde Kanal D’nin resmi YouTube kanalı üzerinden 559. kısım fragmanı yayımlanan dizi, 2 Ekim Cuma günü izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Senaryosu; Ahmet Yurdakul, Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul, Ömer Genç tarafından yazılan dizinin rejisör koltuğunda Orhan Oğuz oturuyor.

Arka Caddeler’ın başrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Oya Okar, İlker İnanoğlu, Alp Korkmaz ve Ozan Çobanoğlu bulunuyor.
Gizem Terzi polis Sinem karakteri, Perihan Ünlücan avukat Başak karakteri ve Hakan Uygun ise beynelmilel bir çetenin reisi olarak dizide izleyici karşısına çıkıyor.

arka sokaklar

Arka Caddeler 559. kısmında neler olacak?

Uyuşturucu baronu Özcan Şanver, saklandığı yerin adresini öğrenen genç kızı ortadan kaldırmak için kızın babasını kullanır.
Tunç, sosyal hizmetler misyonlusu olarak bu kız ile alakalı dosya açtığından onu sağlık kurumunda ziyaret eder. Genç kız, Özcan’ın adamları tarafından süratli giden otomobilden atılarak öldürülmeye çalışılmıştı. Kızın üvey babası, sağlık kurumu odasında genç kızı yastıkla boğmak istediği sırada Tunç içeri girer. Adam Tunç’u bakınca silahına davranır. Boğuşma esnasında silah patlar.

Bu sırada Selin ve Mesut, en hoş günleri olan nikahlarındadır.
Tunç’un vaziyetinden habersiz olarak merasim alanında gelen davetlilerle ilgilenmektedirler.

Dizinin fragmanına aşağıdan erişebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.