Arıza dizisinde tüm dengeleri değiştiren gelişme!

Takip Et:
Arıza dizisinde tüm dengeleri değiştiren gelişme!
Arıza dizisinde tüm dengeleri değiştiren gelişme!

Show TV’de ekrana gelen ve alkış ile izlenen O3 Medya imzalı Arıza’nın 5. kısımdan ilk sahne yayınlandı. Haşmet Gürkan’ın, Ali Rıza’yı sağ kolu duyuru etmesi tüm dengeleri değiştirirken Ali Rıza’nın sözleri ile konsorsiyumda gerilim iyice çoğalıyor. Bu sansasyonel gelişmeyle beraber Arıza’nın yeni kısmında neler yaşanacağı şimdiden büyük merak mevzusu oldu.

“Budan sonra Ali Rıza Altay benim sağ kolumdur” sözleri ise Ali Rıza’nın intikamını almak için çıktığı yolda elde ettiği ehemmiyetli bir kazanıma işaret ediyor.
kısmından ilk görüntüler:

ARIZA’NIN 4. KISMINDA NELER OLDU?

Ali Rıza ve Burak birbirlerine alan okurken, Haşmet ve Murat’ın emniyette oldukları haberi gelince hesaplaşmaları yarıda kaldı. Ali Rıza, Halide’ye Burak ile aynı masaya oturduğu için sitem ederken hiç beklemediği sert bir tepkiyle karşılaştı.
Konsorsiyum azaları, Burak’ın Sabri’yi almasından dolayı Fuat’a tepki gösterdi. Burak, ortaklara yanılgı yaptığını ve Haşmet’ten özür dileyeceğini açıklasa da riskli hücumlarını yapmaya devam etti. Yaşar, Ali Rıza’yı öldürmek için harekete geçti.

Bir teknede durağı izleyip, atağa geçmek için pusuda beklemeye başladı.
Burak, Haşmet’i de Ali Rıza’yı da öldürmesi için Yaşar’a hamle emri verdi. Durağa saldıran Yaşarlar ve Ali Rızalar arasında çatışma çıktı. Ali Rıza’nın yaralandığı çatışmada Yaşar kaçtı. Atakta yaralananlar sağlık kurumuna kaldırılırken, Ali Rıza’yı yaralı bakan Halide’nin telaşı dikkat çekti. Oğlu için kaygılanan Rukiye, sağlık kurumunda Haşmet Gürkan’a sert çıktı.

Hamle sonrası Burak, Haşmet ve Ali Rıza, Yaşar’ın peşine düştü.
Ali Rıza, Yaşar’ı tespit etmek için tır sürücüleriyle konuşmaya gidince Yaşar hakkında meçhul şeyler bildi. Finalde Muzaffer’den Yaşar’ın yerini bilen A.Rıza harekete geçti. Yaşar’ı bulan şahıs Haşmet Gürkan’dı. Haşmet’in, Yaşar’ın karşısına geçtiği sırada Ali Rıza geldi. Silahların çekildiği anlarda soluklar yakalanırken Haşmet’in, Ali Rıza’ya yönelttiği sual gerilimi artırdı. İkili arasında yaşanacaklar şimdiden merak mevzusu oldu.

Rejisörlüğünü Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı, başrollerini; Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Arıza’nın oyuncu kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Akdikeni, Cankat Aydos, Hazal Benli, Duygu Katagan, Kemal Burak Alper, Gökay Müftüoğlu ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi beğenilen oyuncular yer alıyor.

.