Medya

Arıza dizisinde sadece sözler değil, artık gözler de konuşacak

Show TV’de ekrana gelen, O3 Medya imzalı alkış ile izlenen dizi Arıza’nın coşkuyla beklenen 6. kısmından 2. tanıtım da yayınlandı. Muzaffer’in, konsorsiyuma girmeyi başaran Ali Rıza’ya açıkladığı sözler coşkuyu çoğaldırıyor. Burak, Halide’ye bir kere daha aşkını bülten ederken Halide ve Ali Rıza’nın yakınlaşması noktaya değiniyor. Dizinin yeni kısımlarında artık yalnızca sözler ve silahlar konuşmayacak. Bundan böyle aşkın izleri de net bir biçimde kendini gösterecek.
Ali Rıza ve Halide’nin gözlerinde aşkın işaretleri de yer alacak.

Konsorsiyumun Burak’a kestiği raconun ne olduğu ise büyük merak uyandırıyor. Halide’nin açıkladıklarından sonra ailede herkes Ali Rıza’dan bir yanıt bekler. Asılları açıklayamayan Ali Rıza, her şeyi Nihan’ın intikamı için yaptığını söyler. Rukiye bunun üzerine Ali Rıza’ya, daha önceki Ali Rıza olmadan bu eve bir daha gelmemesini açıklar. Halide ise geçmişteki gizemleri aydınlatacak kilit bir bireyin, Behçet isminde bir adamın izini sürmeye başlar.

Konsorsiyum toplandığında Galip’in Ali Rıza’ya ne ceza vereceği düşünülürken, Burak’ın yaptıkları gün suratına çıkar.
İkilinin yeni misyonu bir an önce Salman’ın sevkiyatını reelleştirmektir. Misyon günü geldiğinde ise Haşmet ve Ali Rıza’yı, Burak’ın planladığı bir sürpriz beklemektedir.

Rejisörlüğünü Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı, başrollerini; Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Arıza’nın oyuncu kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Akdikeni, Cankat Aydos, Hazal Benli, Duygu Katagan, Kemal Burak Alper, Gökay Müftüoğlu ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi beğenilen oyuncular yer alıyor.

Arıza’nın merakla beklenen yeni kısmı Pazar akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu