Arıza dizisinde hesap verme zamanı geldi!

Takip Et:
Arıza dizisinde hesap verme zamanı geldi!
Arıza dizisinde hesap verme zamanı geldi!

Pazar akşamları reytinglerde en iyi dizi noktasında bulunan Arıza, galibiyetli performansı ile yeni sezonun tesirli işlerinden birisi olduğunu gösterdi. Dizinin ilk 5 kısmı büyük alaka baktı. Yeni kısım ise yeniden coşkulu anlara sahne olacak. Yeni kısımdan ayrıntıları haberimizde tespit edebilirsiniz.

Show TV’de ekrana gelen ve alkış ile izlenen O3 Medya imzalı Arıza’nın 6. kısmından ilk tanıtım yayınlandı. Ali Rıza ve Halide’nin yakınlaştığı anların noktaya değindiği tanıtımda beraber gayretleri merak uyandırıyor.
KISMINDA NELER OLDU?

Ali Rıza, Yaşar’a eriştiği anlarda karşısında Haşmet’i tespit edince civarda gerilim arttı. Haşmet, usunu kurcalayan sualleri sordu ancak kuşkuları olsa da Ali Rıza’yı konsorsiyuma sokabileceğini açıkladı. Bunun karşılığında ise Halide’nin can güvenliğini garanti altına almasını istedi. Haşmet Gürkan, Fuat’a baskın yaparak Yaşar’ın, Burak’ın emriyle ateş ettiğini itiraf ettiği görüntüleri izletti.
Bu konuşma sırasında Haşmet, Ali Rıza’nın artık sağ kolu olduğunu açıklayarak Fuat’ı afallattı.

Öte yandan Burak’ın palavra söylediğini bilen Fuat, oğlunu cezalandırdı. Fikret’e eziyet eden Fuat, Burak’a da Halide’den uzak durmasını ve Ali Rıza’yla el sıkışmasını açıkladı. Dinledikleri karşısında Burak kendini kaybetti. Ayyaş halde taksi durağını yakmaya kalkışınca, Ali Rıza ile aralarında gerilim tırmandı.
Haşmet, adamlarına Ali Rıza’yı sağ kolu olarak tanıttı. Ali Rıza’nın, Haşmet’in ailesine katılması Halide’yi büyük bir hayal kırıklığına uğrattı. Ailesinin başına gelenleri bilmek isteyen Halide, Sadi Aksoy’un peşine düştü. Ali Rıza da değişik bir nedenden Sadi’nin peşindeydi.

Salman ve Sadi’nin peşine düşen Ali Rıza ve Ferit, Sadi’yi yakalamayı başardı. Ali Rıza, Sadi’nin telefonunda “Müdür Bey” ismini bakınca Sadi’nin, Muzaffer’i tanıdığı ortaya çıktı.
Altaylar’ın evine gelen Halide, A.Rıza’nın babasının sağ kolu olduğunu açıkladı. Ailesine daha evvel davadan vazgeçeceğini açıklayan Ali Rıza, Halide’nin bu açıkladıklarıyla güç vaziyette kaldı. İkilinin arasında bundan sonra neler olacağı büyük merak uyandırdı.

Rejisörlüğünü Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı, başrollerini; Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Arıza’nın oyuncu kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Akdikeni, Cankat Aydos, Hazal Benli, Duygu Katagan, Kemal Burak Alper, Gökay Müftüoğlu ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi beğenilen oyuncular yer alıyor.

Arıza’nın merakla beklenen yeni kısmı Pazar akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

.