Arıza dizisinde gerilim artıyor, hikaye derinleşiyor!

Takip Et:
Arıza dizisinde gerilim artıyor, hikaye derinleşiyor!
Arıza dizisinde gerilim artıyor, hikaye derinleşiyor!

Show TV’de ekrana gelen ve alkış ile izlenen O3 Medya imzalı Arıza’nın 4. kısmından ilk tanıtım yayınlandı. Haşmet’in Ali Rıza’ya yaptığı ihtarın noktaya değindiği tanıtımda Ali Rıza’nın neden sağlık kurumunda olduğu merak uyandırıyor. Taksi durağına yapılan hücum anları ise gerilimi artırıyor. Arıza’nın merakla beklenen yeni kısmı 4 Ekim Pazar akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Rejisörlüğünü Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı, başrollerini; Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Arıza’nın oyuncu kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Akdikeni, Cankat Aydos, Hazal Benli, Duygu Katagan, Kemal Burak Alper, Gökay Müftüoğlu ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi hoşlanılan oyuncular yer alıyor.

ARIZA’NIN 3.
Vakanın akustikleri acele dağıldı, tüm ortaklar olanları duydu. Burak’ın dayak videosunu internete sızdıranın ve adresini verenin Sabri olduğunu iddia eden Fuat, Haşmet’in evini tazyike iki eforlu adın arasında kılıçlar çekildi. Haşmet, adamı Sabri’yi Fuat’a vermeyince gerilim tırmandı. Fuat sevkiyatın reelleşmediği haberini alınca Sabri’yi alamadan gitmek zorunda kaldı ancak Ersoyluların, Sabri’nin peşini bırakmaya hedefi yoktu.
Mithat, Ali Rıza ile tanışmak istedi. İkilinin tanışmasında iddialı konuşmalar noktaya değinirken Mithat, Ali Rıza’ya desteğe lüzumun olursa kapım hep açık dedi. Burak, Sabri’yi alın getirin diye emir verince adamları Ali Rıza’nın durağındayken Sabri’yi aldılar. Burak Ersoylu, Sabri’ye eziyet edip onu konuşturmaya çalışırken bu hareket Haşmet Gürkan’ı çileden çıkardı. Fuat’ın evine giden Haşmet göz dağı verdi. İki daha önceki kurt restleşti, Haşmet artık Fuat Ersoylu’ya arkadaşlıklarının bittiğini söyledi.

Ali Rıza, Sabri’yi tespit etmek için Haşmet’e destek etmek istediğini açıkladı.
Halide babasının tekrar bu işlerin içine girmesinden korkuyordu. Bunun için Burak’la konuşmak istedi. Babası da Ali Rıza da bu fikrine onay vermese de sonunda Halide, babası için Burak’ı aradı ve fikir istedi. Burak’ın başından beri gözlediği telefon nihayet gelmişti. Ali Rıza, Sabri’nin yerini buldu. Kara Hasan ile beraber mekanı basarak Sabri’yi kurtardı. Ali Rıza, Sabri’yi kurtarınca hemen Halide’yi aradı ancak O, Burak ile buluşacağı mekana çoktan gelmişti.

Burak, Halide ile buluştuğu için çok mutluyken Sabri’yi Ali Rıza’nın kurtardığını dinleyince hiddetten çılgına döndü.
Finalde Burak Ersoylu ve Ali Rıza’nın karşı karşıya geldiği anlarda soluklar yakalandı. Bu karşılaşmanın neticesinde neler olacağı şimdiden büyük merak mevzusu oldu.

.