Arıza dizisinde dövüş sahneleri yine olay!

Takip Et:
Arıza dizisinde dövüş sahneleri yine olay!
Arıza dizisinde dövüş sahneleri yine olay!

Show TV’de ekrana gelen, O3 Medya imzalı alkış ile izlenen dizi Arıza’nın coşkuyla beklenen 4. kısmından 2. tanıtım da yayınlandı. Halide’nin beklenmedik tepkisi ile karşılaşan Ali Rıza’nın kavga et sahneleri noktaya değinirken taksiciyi bir cinsli alt edemeyen Burak Ersoylu’nun yeni atağı ise şimdiden büyük merak mevzusu oldu.

Ali Rıza ve Burak birbirlerine alan okurken, Avukat Füsun’un şikayeti üzerine Haşmet ve Murat’ın emniyette oldukları haberi kazanç.
Haşmet, Sabri’yi kurtaran Rıza ile yakınlaşmak ister. Emeli Rıza’nın ardında kimin olduğunu da bilmektir.

A.Rıza’ya teşekkür etmek için durağa geldiğinde durak, Yaşarların silahlı atağına uğrar ve ortalık bir anda karışır. Rejisörlüğünü Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı, dizinin başrollerini Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan paylaşıyor…

Arıza’nın oyuncu kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Akdikeni, Cankat Aydos, Hazal Benli, Duygu Katagan, Kemal Burak Alper, Gökay Müftüoğlu ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi beğenilen oyuncular yer alıyor.

Arıza’nın merakla beklenen yeni kısmı Pazar akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

.