Arıza dizisinde dengeleri değiştirecek adım

Takip Et:
Arıza dizisinde dengeleri değiştirecek adım
Arıza dizisinde dengeleri değiştirecek adım

Show TV’nin her geçen hafta daha da çok alaka bakan dizisi Arıza, yeni kısmıyla da yeniden yaşıt başına geçecek hayranlarına aksiyon dolu anlar yaşatacak. Ali Rıza ve Haşmet ortaklığının nasıl neticeler vereceğinin ilk ayrıntıları 5. kısımda olacak. “Burada Ayakta kalmak istiyorsan oyunu kaidesine göre oynamalısın” sözü de yeni kısım hakkında ehemmiyetli fikir veriyor.

Show TV’de ekrana gelen ve alkış ile izlenen O3 Medya imzalı Arıza’nın 5.
Haşmet’in Ali Rıza’ya açıkladığı sözlerin büyük alaka uyandırdığı tanıtımda “Ali Rıza ve Burak Ersoylu el sıkışacak mı?” sorusu uslara geliyor. Haşmet’in, A.Rıza’yı sağ kolu duyuru etmesi konsorsiyumda dengeleri nasıl değiştirecek merakla bekleniyor.

ARIZA’NIN 4. KISMINDA NELER OLDU?

Ali Rıza ve Burak birbirlerine alan okurken, Haşmet ve Murat’ın emniyette oldukları haberi gelince hesaplaşmaları yarıda kaldı.
Konsorsiyum aboneleri, Burak’ın Sabri’yi almasından dolayı Fuat’a tepki gösterdi. Burak, ortaklara kusur yaptığını ve Haşmet’ten özür dileyeceğini açıklasa da riskli saldırılarını yapmaya devam etti. Yaşar, Ali Rıza’yı öldürmek için harekete geçti. Bir teknede durağı izleyip, atağa geçmek için pusuda beklemeye başladı. Haşmet Ağa, Sabri’nin yaşamını kurtaran Ali Rıza’nın durağına ziyarete geldi.

Burak, Haşmet’i de Ali Rıza’yı da öldürmesi için Yaşar’a hücum emri verdi.
Ali Rıza’nın yaralandığı çatışmada Yaşar kaçtı. Atakta yaralananlar sağlık kurumuna kaldırılırken, Ali Rıza’yı yaralı bakan Halide’nin telaşı dikkat çekti. Oğlu için kaygılanan Rukiye, sağlık kurumunda Haşmet Gürkan’a sert çıktı. Hamle sonrası Burak, Haşmet ve Ali Rıza, Yaşar’ın peşine düştü. Burak, herkesten evvel Yaşar’ı tespit edip onu ortadan kaldırmak istedi.

Ali Rıza, Yaşar’ı tespit etmek için tır sürücüleriyle konuşmaya gidince Yaşar hakkında meçhul şeyler bildi.
Yaşar’ı bulan birey Haşmet Gürkan’dı. Haşmet’in, Yaşar’ın karşısına geçtiği sırada Ali Rıza geldi. Silahların çekildiği anlarda soluklar yakalanırken Haşmet’in, Ali Rıza’ya yönelttiği sual gerilimi artırdı. İkili arasında yaşanacaklar şimdiden merak mevzusu oldu.

Rejisörlüğünü Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı, başrollerini; Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Arıza’nın oyuncu kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Akdikeni, Cankat Aydos, Hazal Benli, Duygu Katagan, Kemal Burak Alper, Gökay Müftüoğlu ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi beğenilen oyuncular yer alıyor.

Arıza’nın merakla beklenen yeni kısmı Pazar akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

.