Medya

Arıza dizisinde asıl hikaye şimdi başlıyor!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Show TV ekranında pazar akşamları yayınlanmakta olan Arıza dizisinde ilk 4 kısım geride kaldı. Ancak reel öykünün yeni başladığı da ortada. Tolga Sarıtaş’ın canlandırdığı taksici Ali Rıza, kız kardeşinin öldürülmesinden sonra kabahat alemine girip hepsini dize getirecek.

Bütün de Tolga Sarıtaş hayranlarının gözlediği bir tempoda başlayan ve yüksek tempoda devam eden Arıza dizisinde 5. yeni kısım 11 Ekim Pazar akşamı yayınlanacak.

Artık kabahat imparatorluğuna giriş yapan ve kendisini Arıza olarak kabul eden bir Ali Rıza var…Burak Ersoylu ile Ali Rıza arasındaki bu savaşta neler yaşanacağı merakla bekleniyor.

Arıza dizisinin 5.
fragman yayınlandı. Tesirli görüntülerle dolu yeni kısım coşkuyla bekleniyor. Dizinin hayranları gelişmelerden son derece hoşnut.

Sosyal medyaya yansıyan yorumlarda, “Ali Rıza mekana iyice girmeye başladı, artık hakikat savaş başlıyor” diyerek dizinin öyküsünün hakikat şimdi başladığına yönelik ifadeler var.

Pazar akşamlarının vazgeçilmezi olan Arıza dizisinin reytingleri de şahane gidiyor. Ayırca Tolga Sarıtaş ile Ayça Ayşin Turan ikilisi de gayet geçimli ve enerjileri de ekrana yansıyor.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu