Arıza dizisinde Ali Rıza ve Burak için hesaplaşma vakti

Takip Et:
Arıza dizisinde Ali Rıza ve Burak için hesaplaşma vakti
Arıza dizisinde Ali Rıza ve Burak için hesaplaşma vakti

Rejisörlüğünü Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı, başrollerini; Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Arıza dizisi bu akşam 3. kısmıyla ekrana gelecek. Peki beğenilen dizi Arıza’nın yeni kısmında neler olacak? İşte ayrıntılar..

Oyuncu kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Akdikeni, Cankat Aydos, Hazal Benli, Duygu Katagan, Kemal Burak Alper, Gökay Müftüoğlu ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi beğenilen oyuncular yer aldığı Arıza dizisi 3.
KISMININ MEVZUSU

Arıza’nın bu akşam ekrana gelecek 3. kısmında Ali Rıza ve dostları Yaşar’ı tesirsiz hale getirerek sevkiyatın yapılmasını sınırlamışlardır. Öte yandan Fuat, Haşmet’e giderek internete Burak’ın videosunu servis edenin ve aynı zamanda adresini verenin Haşmet’in sağ kolu Sabri olduğunu iddia eder ve Sabri’yi almak ister. Haşmet izin vermez. İki daha önceki kurt kılıçları sürükleyerek restleşirler.

Halide, Van’da çalışmakta olduğu sağlık kurumundan istifa eder.
Ali Rıza’nın Yaşar’ı tesirsiz hale getirmesi ve tırları dağıtması kabahat dünyasında büyük akustik yapar. Burak ise sarsılan haysiyetini geri kazanmak için harekete geçer, maksadı Sabri’dir. Herkes Sabri’yi Burak’ın elinden kurtarmak için seferber olur. Beklenmedik biçimde gelişen vakalar Burak, Halide ve Ali Rıza’yı aynı noktada buluşturur. Şimdi Ali Rıza ve Burak için hesaplaşma müddetidir.

Arıza, bu öğleden sonra saat 20.00’de yeni kısmıyla Show TV’de..

.