Arıza dizisinde aksiyon bitmiyor, heyecan yükseliyor

Takip Et:
Arıza dizisinde aksiyon bitmiyor, heyecan yükseliyor
Arıza dizisinde aksiyon bitmiyor, heyecan yükseliyor

Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın başrollerinde yer aldığı Arıza dizisinin yolculuğu Pazar akşamları devam ediyor. Aksiyonun bol olduğu dizi özellikle de Tolga Sarıtaş hayranlarını bayağı mutlu etti. Dizinin ilk 2 kısmı yayınlandı.

Show TV’de ekrana gelen O3 Medya imzalı Arıza’nın 3. kısım tanıtımı yayınlandı. Mithat’ın Ali Rıza’ya karşı açıkladığı sözlerin gerilimi çoğaldırdığı tanıtımda aksiyon dolu kavga et sahneleri soluk kesiyor.
Videodan dizinin 27 Eylül Pazar akşamı yayınlanacak olan 3. kısım fragmanını seyredebilirsiniz.

ARIZA’DA NELER OLDU?

Ali Rıza gelen telefondan sonra tetiği kıskandı. Fuat Ersoylu adamlarıyla birlikte Ali Rıza’nın evine gidip Mert’in başına silah yasladı. Telefonun ucunda ailesinin riskte olduğunu dinleyen Ali Rıza naçar kaldı.
Kolyeyi bulan Halide sarsılmıştı ve usunda ailesinin vefatına dair sual işaretleri vardı. Gerilim giderek çoğalırken vaziyete Halide el koydu. Ali Rıza’nın evine giden Halide, iki tarafı da ikna ederek vakayı çözdü. Olanlardan sonra Muzaffer’in yanına giden Ali Rıza intikamı için vazgeçmeyeceğini bir kere daha gösterdi.

Ersoylu çiftliğine girip, Burak Ersoylu’ya silah sürükleyen Ali Rıza’nın şanı giderek dağılıyordu. Hem intikamını almak hem de ailesini gözetmek için Ali Rıza’nın tek bir yolu vardı; en büyük olmak! Muzaffer ve Metin’le tasarı yapan Ali Rıza harekete geçti.
Muzaffer ve Metin, Fuat Ersoylu’ya Burak’ın dayak görüntülerini Haşmet’in adamı Sabri’nin yaydığını açıklayınca gerilim tırmandı.

Fuat Ersoylu adamlarını toplayarak Haşmet Gürkan’ın evini bastı. Sabri’yi almak isteyen Fuat’a, Haşmet’in tepkisi çok sert oldu. Halide ise düğün görüntülerine erişerek kolyeyi düşüren bireyin Burak olduğunu bildi.
Finalde Yaşar’ı beklerken telefonda Ali Rıza’nın sesini dinleyen Burak şoke olurken, Ali Rıza’nın bu hücumu neticeyi Ersoyluların ne yapacağı şimdiden merak mevzusu oldu.

Rejisörlüğünü Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı, başrollerini; Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Arıza’nın oyuncu kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Akdikeni, Cankat Aydos, Hazal Benli, Duygu Katagan, Kemal Burak Alper, Gökay Müftüoğlu ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi hoşlanılan oyuncular yer alıyor.

Arıza’nın merakla beklenen yeni kısmı 27 Eylül Pazar akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

.