Arıza dizisi Yeşim Salkım’ın hayran kaldığı iki isim var!

Takip Et:
Arıza dizisi Yeşim Salkım’ın hayran kaldığı iki isim var!
Arıza dizisi Yeşim Salkım’ın hayran kaldığı iki isim var!

Magazinn / Ayrıntı – Ünlü şarkıcı ve oyunu Yeşim Salkım, pandemi sebebiyle ara verdiği müzik çalışmalarına yine başladı. 8 ay aradan sonra Kadıköy’de sahne alan Salkım, ayrıca uzun İstanbullu Gelin’den sonra yine dizilere Arıza ile dönüş yaptı.

Pazar akşamları Show TV ekranında yayınlanan Arıza dizisinde Melek Tekinoğlu olarak izlediğimiz Yeşim Salkım, hizmet sektörünün pandeminden en fazla etkilenen kesimlerden birisi olduğunu ifade etti.

Açıkhava konserlerinin devam etmesini isteyen Yeşim Salkım, gerekli maske mevzusunun da iyi değerlendirilmesi gerektiğini denetledi.
Arıza dizisinden bahseden Yeşim Salkım, her şeyin hoş ilerlediğini açıkladı.

Yeşim Salkım, “Zati bir erkek işi. Ben de hiç yapmadığım bir şeyi yapıp, bir erkek işinin içerisinde yer alarak, ama ileride açılacak. Daha da açılacak. Melek karakteri gerçeğinde çok odak noktasında olacak” diye konuştu.

Çok ehemmiyetli oyuncularla bir arada olduğu vurgusunu da yapan Yeşim Salkım, Ahmet Mümtaz Taylan ile aynı sette olmaktan dinlediği mutluluğu da ifade etti.

Ayça Ayşin Turan’ın hoşluğuna hayran kaldığını da anlatan Yeşim Salkım, şu sözlerle setteki dostlarına methiyelerde bulundu:

“Kızımız su gibi.
Hepsi çok değerli. Adaşım Yeşim de çok bedelli. Tam oyuncular çok hoş. Yolumuz uzun. Kalkmasın hiçbir şey, sektör orada da kazanması gerekli. Çok güç koşullarda çalışıyor herkes. Orada da kesintisiz test yaptırıyoruz, herkesin ağzı suratı kapalı.”

.