Arıza dizisi hem reytinglerde hem de sosyal medyada çok iyi!

Takip Et:
Arıza dizisi hem reytinglerde hem de sosyal medyada çok iyi!
Arıza dizisi hem reytinglerde hem de sosyal medyada çok iyi!

Show TV’de ekrana gelen, 03 Medya imzalı Arıza’nın dün akşam yayınlanan kısmında yaşanan sürpriz gelişmeler seyircileri ekran başına kilitledi. Ali Rıza’nın, Haşmet’in sağ kolu olması konsorsiyumda dengeleri değiştirirken öte yandan Halide ile arasındaki ilişkiyi de etkiledi.

Pazar akşamlarına damga bir yere çarpan Arıza’nın dün akşam ekrana gelen kısmında Altaylar’ın evine gelen Halide, A.Rıza’nın babasının sağ kolu olduğunu açıkladı.
Arıza, dün akşam yayınlanan beşinci kısmıyla ABC1 20+’da 5.50 izlenme oranı rating, 13.41 izlenme hisseyi share, AB’de 4.63 izlenme oranı rating, 12.17 izlenme hisseyi share, Total’de 5.14 izlenme oranı rating, 13.64 izlenme hisseyi share elde etti. Arıza, bu neticelerle beraber pazar akşamının en fazla izlenen dizisi olmayı başardı. Show TV’nin iddialı yapımı böylece yerini de sağlamlaştırdı. İşte reytinglerde ilk 10 program listesi

Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan hayranları da sosyal medyada bayağı tesirli oluyor.
Dizi sosyal medyada uzun vakit konuşuldu.

HAŞMET’TEN ALİ RIZA’YA ŞAŞIRTAN TEKLİF!

Ali Rıza, Yaşar’a eriştiği anda karşısında Haşmet’i tespit edince civarda gerilim arttı. Haşmet, usunu kurcalayan sualleri sordu ancak kuşkuları olsa da Ali Rıza’yı konsorsiyuma sokabileceğini açıkladı. Bunun karşılığında ise Halide’nin can güvenliğini garanti altına almasını istedi.

FUAT, BURAK’IN PALAVRA SÖYLEDİĞİNİ ÖĞRENDİ!

Haşmet Gürkan, Fuat’a baskın yaparak Yaşar’ın, Burak’ın emriyle ateş ettiğini itiraf ettiği görüntüleri izletti.
Bu konuşma sırasında Haşmet, Ali Rıza’nın artık sağ kolu olduğunu açıklayarak Fuat’ı donakalttı. Öte yandan Burak’ın palavra söylediğini bilen Fuat, oğlunu cezalandırdı. Fikret’e eziyet eden Fuat, Burak’a da Halide’den uzak durmasını ve Ali Rıza’yla el sıkışmasını açıkladı. Dinledikleri karşısında Burak kendini kaybetti. Ayyaş halde taksi durağını yakmaya kalkışınca, Ali Rıza ile aralarında gerilim tırmandı. Burak’ı durduran ise abisi Murat oldu.

ALİ RIZA ARTIK HAŞMET’İN SAĞ KOLU!

Haşmet, adamlarına Ali Rıza’yı sağ kolu olarak tanıttı.
Öte yandan ailesinin başına gelenleri bilmek isteyen Halide, Sadi Aksoy’un peşine düşerken Ali Rıza da değişik bir nedenden Sadi’nin peşindeydi. Salman ve Sadi’yi takip eden Ali Rıza ve Ferit, Sadi’yi yakalamayı başardı. Ali Rıza, Sadi’nin telefonunda “Müdür Bey” ismini bakınca Sadi’nin, Muzaffer’i tanıdığı ortaya çıktı.

.